Červy v domě

Od: Datum: 25.07.14 03:27 odpovědí: 4 změna: 25.07.14 08:38

Zdravím, mám takový problém, před před barákem máme popelnici kde se rozmnožili červy. Bohužel už lezou i po zahradě, třeba už 3 metry od popelnice a mám strach že každou chvíli nalezou do domu. Nevíte prosim vás jak se jich zbavit když jsou v takovým množství?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.14 06:08

nechat si vyvézt popelnici, pořídit si ježka, sbírat je, ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.07.14 07:27

Mouchy nakladly tisíce vajíček, ze kterých se během několika hodin vylíhnou červi. V popelnici je jim dobře, nemají nepřítele. A za pár dalších hodin, dní jsou nové mouchy.

Od: ria®
Datum: 25.07.14 08:05

Dobrý den, já myslím, že od much to nebude, ty se drží jen v potravě, takhle samostatně by se nepoflakovaly, jako nejlepší řešení je vyvézt popelnici a nevyhazovat tolik "mňamek" aby to tam hmyz nelákalo, jak červy vypadají? Pokud máte, pošlete fotku.

Datum: 25.07.14 08:38

Hlavne vycistete tu popelnici. Vypraznit, vystikat savem a budete mit klid. Odpad zatim davejte do igelitovych sacku, aby se k nim nedostali

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.