Návod na montáž parního boxu z Polska

Od: Datum: 24.07.14 21:23 odpovědí: 2 změna: 27.07.14 09:14

Koupil jsem si sprchový parní box z Polska Jacuzzi 170x85 , a není u něj návod na montáž a připojení. Potřeboval bych montážní návod nebo poradit ke dělají u nás servis popřípadě montáž,děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.14 14:08

Já Vám mohu doporučit zasilikonovat veškeré spoje( z nepohledové strany). Nicméně v mém připadě se voda stejně dostala za svislé stěny koutu (box se deformuje a silikon místy pravděpodobně povolil) a musel jsem tam přidělat do rohu vaničky za stěny kutilsky další odtok,aby voda odtékala - jinak docházelo k přetečení vody přes okraj vaničky.

Neznám Váš typ a jak máte uchycnu sprchu. Pokud pouze přes sklo, velice rychle se to povolí, proto zvolit nějaký lepší způsob .

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ptacek53
Datum: 27.07.14 09:14

Děkuji za odpověď,koupím si víc silikonu.Koupil jsem hydromasážní parní box Jacuzzi 170x85 s vanou,sprcha je připojena přes sklo,zajišťovací matkou.Asi by pomohlo ji zajistit ještě kontra matkou.Ale pořád nemám montážní návod.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.