Regulační ventil

Od: Datum: 24.07.14 18:49 odpovědí: 4 změna: 25.07.14 16:19

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,jestli někdo nevíte,zda je možné při zjištění nadlimitního tlaku vody do domu žádat VAK o regulační ventil zdarma.Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.14 22:37

Nevím, zda Vám pomohu a asi Vás nepotěším. Zkusit požádat můžete. Obdobný problém je rozebírán zde, ale uvedený odkaz je již 7 let starý. My jsme dopadli tak, že redukční ventily jsme instalovali na vlastní náklady, protože dodavatel vody se s námi na dané téma v podstatě odmítl bavit. Není se čemu divit, je to podnikatelský subjekt jako kterýkoliv jiný a jeho zájmem je maximální zisk a minimální náklady. Narozdíl od dodavatelů jiných energií má však monopolní postavení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.14 23:10

VAK končí vodoměrem a zbytek je na odběrately.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pcmani*
Datum: 25.07.14 07:23

jaký máte tlak v řádu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.14 16:19

Ahoj. Právě jsem se chtěl na tohle téma zeptat přímo tří chlapů z VaKu a ani jeden není na příjmu. Ale, co vím, že když před lety dělali nový vodovod na jednom kopci nad městem a byl tam dost velký výškový rozdíl, někde na trase zřídili stanici pro jakousi redukci tlaku vody v potrubí. To je všechno. Více, se u toho nedá zjistit, protože v tomhle našem českým blbákově, to-ho ještě nikdo nanapustil a proto se ještě stále nepoužívá, i když odběratelé, co by tu vodu chtěli odebírat, poblíž jsou. Třeba se ti holomci ozvou.

doplněno 25.07.14 16:48:

Tak a je to tady. Už se mi ozval jeden. Vodárny dodávají vodu do domů s tlakem 6.3 Atm. a cokoliv je víc, nebo jinak, tak si dělá majitel za vodoměrnýma hodinama ve vlastní režii. To znamená za své. Jestli se ozvou i ti další, uvidíme, jestli se budou v něčem kluci lišit. Ahoj.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.