Likvidace blech - jak účinně zabít blechy

Od: Datum: 24.07.14 15:59 odpovědí: 5 změna: 24.07.14 18:17

Hezký den, mám dotaz k situaci v domě se zahradou, již bez zvířat. Dům je zamořen blechami pravděpodobně zanedbanou péčí o zvířata a celkovou čistotu... to není asi podstatné.

Máte nějaký osvědčený postup, jak blechy zlikvidovat? Jedná se přibližně o 60 m2 podlahové plochy domu, kterou potřebuji ošetřit a blechy zde zahubit. Nabytek v místnostech není, ten si nájemník odvezl, blechy kupodivu ne... zda jsou blechy i na zahradě si nejsem jist.

Lze k likvidaci použít např. sprej Biolit, nebo blechy před sprejem "uskočí" a akorát já se udusím? ;)

Díky za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.14 16:15
avatar

Na tohle bych si raději zaplatila firmu. Když to neuděláte dokonale, budou se vracet, nezbavíte se jich nikdy. Plechovka se sprejem není zadarmo a budete se muset vracet a kupovat a stříkat mnohokrát. Firma tam nastříká tolik, kolik bude potřeba a vy budete mít klid. A taky záruku. ;) Ty mrchy budou ve škvírách v podlaze, všude. Každá z nich naklade cca 50 vajíček denně. *plač*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.14 16:35

Hezký den.Na tak velkou zamořenou plochu se sprejem Biolit neuspějete.Obraťte se na derazitační firmu,která si poradí s havětí většího rozsahu.Kolegyně má pravdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 24.07.14 17:41

Také souhlasím. Pokud ještě v domě nemáte žádný nábytek, zavolala bych firmu, která se zabývá dezinsekcí. Je to zaručená účinnost hned po prvním postřiku. Jinak jestli chcete blechy zlikvidovat sám, tak doporučuji sprej na prostředí Bolfo a nebo Biokill. Oboje se kupuje ve zverimexu. Bohužel je to ale velice drahá investice a postřik se musí opakovat několikrát, aby se zahubila veškerá vývojová stádia blech, ale naštěstí je to účinné. Zkuste si propočítat sám, zda by se Vám vyplatila spíše dezinsekce nebo několik sprejů a poté se můžete rozhodnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.14 18:14
avatar

Desetilitrový kanystr benzínu a jedno škrtnutí by je na 100% zlikvidovalo i s vajíčky, ovšem nemuselo by to prospět tomu obydlí, takže určitě bych se poohlédl po firmě, která se zabývá dezinsekcí. Deratizátor... nevím, nevím... Ten vám vyhubí větší potvůrky. Snad jen v případě, že se zabývá obojím. Deratizací, i dezinsekcí. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.14 18:17
avatar

Na veterinář Vám předepíše nebo odměří potřebnou dávku nejlevnějšího a nejučinnějšího přípravku NEOSTOMOSAN A.U.V. SOL A vysvětlí dávkování i postup jak s přípravkem zacházet a ředit.používají ho zemědělci ve stájích,u slepic,chlévech...Nebo v psich a kočičích útulcích.. všude tam kde se vyskytují cizopasnici a muchy.Muže se použit taky k postřiku zamořeného zvířete.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.