Lepení obkladů

Od: Datum: 23.07.14 17:57 odpovědí: 5 změna: 24.07.14 00:21

Je možno na novou suchou omítku 2x natřenou primalexem lepit obklady? Nebo nátěr musí pryč. Mám za to, že lepidlo by mělo přijít na omítku a ne na nátěr. Obkladač se brání že to ničemu nevadí a obklad bude plnohodnotně držet neboť se údajně jedná vlastně o penetraci

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.14 18:35
Obkladač je lenoch. Primalex ve dvou vrstvách určitě není možné pokládat za penetraci. Stačí aby zeď zvlhla a oloupe se mu to i s lepidlem.
Když už se mu to nechce škrábat tak ať zeď aspoň porejpe.
Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 23.07.14 20:23

oškrábání místnosti 4x5 m, mi trvalo max. hodinu. navlhčil jsem zahradním postřikovačem, a za deset minut velkou špachtlí v pohodě. já bych to oškrábal

Datum: 23.07.14 20:33

umejt mýdlovým roztokem v malém poměru mýdla.

Datum: 23.07.14 21:17

Pkd jde oškrábat tak oškrábat,jinak použít hloubkovou penetraci ,té ale osobně nevěřím,takže stejně bych škrábal.

Osobně bych přímo na malbu neobkládal!

Datum: 24.07.14 00:21

Ahoj. Jsou i takoví šíbři, že na malbu i štukují. I jen třeba kolem zahozenýho šlice. To je potom loupačka. Pod dlaždice je , jak tu bylo psáno, nejlepší to oškrábat. Jinak, škoda práce a materiálu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.