Dlažba nebo lino

Od: Datum: 23.07.14 16:25 odpovědí: 6 změna: 23.07.14 19:11

Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu jakou barvu dlažby bych si měla vybrat k těmto kamnům?Kuchynská linka je bílá popřípadě co je lepší dlažba,nebo lino,děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.14 16:30

Co člověk to názor. Já bych volil tmavší barvu a radši mám dlažbu. Sice je studenější, ale lépe se udržuje. Na linu pořád něco vidím.

Ohodnoceno: 1x

Od: wamp®
Datum: 23.07.14 16:33

Zdravím Vás:) Dle mého názoru je mnohem hezčí ta dlažba.Co se týče barev...Pokud máte linku bílou a kamna světle modrá,můžete dát dlažbu tmavě modrou,nebo i žlutou,okrovou.Nebo to sladit dohromady,kuchyně má být veselá,aby se dobře papalo ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 23.07.14 16:44

Jestli v kamnech budete topit, tak kolem kamen alespon 20 cm "obrubnik" z dlazby, zbytek klidne lino. idealne 50 cm. To z duvodu prsknuti zhaveho uhliku z kamen ven. Taky dlazba snese vetsi zatez, treba pri pokladani kosu se drevem.

Datum: 23.07.14 17:39

Já bych zvolila tmavě modrou dlažbu nebo dlažbu ve stejném odstínu (barvě) jako kamna (ale myslím, že stejný odstín by se těžko sháněl).

Od: jendad
Datum: 23.07.14 18:53

Okolo kamen jednoznačně dlažbu aspon 50-60cm . Za pár let se muže stát , že budete mít jinak propálené lino

Datum: 23.07.14 19:11

Okolo, jak se zde shodujeme dlažbu, a dále to lino. Nevolila bych mezi nimi velké barevné rozdíly, ale velmi podobný odstín a na sebe navazující. Jinak přírodní, jemná hnědá, malilinko šmrcnutá do té žluté.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.