Natahování omítky na sádrokarton

Od: Datum: 22.07.14 07:28 odpovědí: 3 změna: 22.07.14 12:14

Prosím jak se natahuje omítka na sádrokarton , ta aby byla jako štuková a jestli se musí penetrovat tř.duvilaxem. Kde takové omítky koupím .?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.14 08:12

penetrovat můžeš ale podmínka to není . štuk je potvora vždy dobře drží jen tam kde nemá. nejjednoduší je přetáhnout sádroš lepidlem na dlažbu každý zedník má svou osvědčenou značku moc se nevyplácí šetřit já používám flexi lepidla, a pak přeštukovat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.07.14 10:27

Nevím,proč si komplikovat práci a vkládat další peníze.Já používám na konečné úpravy tapety,když chci dosáhnout dokonalý povrch.Odpadne nebezpečí praskání,odlepování povrchových vrstev a další neduhy.Vždyť sádrokarton by měl dokonale vyhovět povrchem.Pokud nechci dokonale hladký povrch,lze docílit hrubší povrch speciálním nátěrem.Nebo nakonec strukturovanou tapetou-.

JABRAKA

Ohodnoceno: 1x

Od: honzajs
Datum: 22.07.14 12:14

Mám takový pocit, že se sádroš a vápno moc nesnáší...takže bych to napenetroval.

Na sádrokarton je zakázáno používat jakékoliv prvky obsahující vápno, vodní sklo a ...(vytaženo z wikipedie)

ale já používám taky tapetu Rauhfaser , nebo natíranou omítku (což je barva s pískem, struktura je podobná šmirglu)

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.