Tlačítko geberit

Od: Datum: 21.07.14 09:28 odpovědí: 4 změna: 21.07.14 10:25

Dobrý den

mám dotázek... obezdil jsem doma geberit itongem a po obezdění jsem zjistil, že výstup na tlačítko splachování (taková bílá harmonika) je nakřivo cca 4-5 mm. Njn instalateři :( . Schová to finalní tlačítko na splachování respektivě dá se to tlačítko pootočit? Rozdíl po obložení by byl jinak vidět :(

Díky Honza

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.14 09:54

Dobry den, montoval jsem to jen jednou, ale mam pocit, ze jestli uz mate dozdeno, tak s tim nehnete. Tlacitko se natlaci a zacvakne. Potom s tim lze neco dorovnat, ale nevim, jestli to zvladne 5mm. Par mm to srovna (ted jsem to byl vyzkouset na WC)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.07.14 10:19

moc děkuji za ochotu... ještě mě napodlo kdybych to jen vysekal okolo té "bílé harmoniky" jestli ta by se taky trochu nedala pootočit. Nevím nerad bych boural celý geberit a asi by to ani nešlo, vnitřek jsem trochu vybetonoval, aby bylo WC pevnější. :(

Datum: 21.07.14 10:22

Tak to bohuzel nevim, ale pri testu se mi podarilo srovnat i tch 5mm, ale je to fakt dost hrancni. Drzim palec. Pockejte, az se tu objevi instalater, nebo podobni radci, kteri s geberitem delaji o dost vic. Snad poradi lepe.

doplněno 21.07.14 10:49:

po par splachnuti to stale drzi

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.07.14 10:25

super díky a Vaši práci hodnotím mám ale ještě dotázek .. drží to tlačítko pootočené i po pár spláchnutí? nevrátí se zpět do výchozí polohy?

doplněno 21.07.14 16:45:

super díky moc.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.