Řezačka obkladů oprava

Od: Datum: 17.07.14 21:07 odpovědí: 4 změna: 17.07.14 21:44

Ahoj, mám dma starší řezačku na obklady. Koupil jsem nový řezný kotouč, ale problém je v tom, že jsou vykloktaný mezery, který držej rukoje a prostě za Boha nemohu tím pádem řezat rovně páč to pajdá. Lze někde koupit nějaká nová futra nebo je to na vyhození? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.14 21:14

Koupit nevím, asi bude milion typů a rozměrů. Na soustruhu je vytočí každej soustružník. Jako materiál se používá PA6, polyamid. Když řeknete silon, už budou vědět. Otázkou je, kolik řezačka stála a jestli se to vyplatí.

doplněno 17.07.14 21:25:

Teda pokud je to jako na mojí řezačce, tzn. nějaké vložky už tam jsou (aby bylo co měnit). Ale kov na kov to asi taky nemáte, to by se jen tak nevyběhalo.

Ohodnoceno: 1x

Od: klabanos
Datum: 17.07.14 21:34

Zřejmě tam bylo silonové pouzdro, které tam už ale není a je tam děsnej vakl, takže když chci uříznout kachličku, tak to jezdí jak psí ocas do stran. Jinak ta řezačka je stará asi 15 let, dostal jsem jí od známého,,,,ale to byl dar jak stehno

Datum: 17.07.14 21:44

Pokud je to "made for OBI", tak bych měl taky jasno. Kontejner je za rohem... Tedy ne, odnesl bych ji do práce a tam by ležela a čekala na nová futra, protože musím dělat pro jiné a na vlastní se nedostává :(

Ohodnoceno: 0x

Od: hopŽ
Datum: 17.07.14 21:38

Tomu se říká Danajský dar, asi bych ji vyhodil nebo věnoval někomu dalšímu. Ušetřil bych si spostu času i peněz při pokusech o neúspěšné opravy, případně při pokusech o řezání "kachliček"...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.