Kde sehnat pásku Soukromý pozemek?

Od: Datum: 11.07.14 23:29 odpovědí: 7 změna: 12.07.14 00:57

Hezký večer (noc),

potřeboval bych sehnat "nekonečnou" pásku s nápisem Soukromý pozemek,něco podobného,jako kdysi za totality plastikové sáčky na mléko v kotouči snad 200 metrů.

Poradíte obchod? Díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jid
Datum: 11.07.14 23:33

Co tou páskou chcete obmotat nebo čeho docílit. Neumím si moc představit, co tím docílíte, že sdělíte, že jde o soukromý pozemek.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.07.14 23:37

No,je celkem jedno,čeho chci docílit.Prostě se ptám,kde ji koupit.Většinou jsou nabízeny pouze cedulky a to mi nesplní účel.

Od: jid
Datum: 11.07.14 23:45

Ono jde právě o to, že zrovna pásku jen s nápisem Soukromý pozemek nikdo moc nedělá, protože v našem právním řádu to nemá žádný význam, sdělovat, že jde o soukromý pozemek nebo téměř každý pozemek je soukromý. Buď patří fyzické, právnické osobě nebo obci, protože i ta je řádným vlastníkem. Do jistě míry lze považovat za soukromý pozemek i ten, který vlastní ČR. Proto jsem se dovolil zeptat, co by ta páska měla řešit za problém.

Datum: 11.07.14 23:53

Jde pouze o optické vytýčení hranice pozemku,protože na cestu vedle neoplocené zahrady vysypala firma hromadu štěrku a teď to nakládají na nákladní auta a rozvážejí.No a protože se zúžila cesta,je jednoduché vjet na trávu.Už teď mi zahrádka připomíná vojenský cvičák a ještě není s rozvozem konec.Tak jsem to chtěl alespoň takhle vymezit.

Já tu pásku už viděl,při nějaké reportáži v televizi.

Datum: 12.07.14 00:57

Nebylo by lepší prokazatelně vyzvat firmu k ukončení protiprávního jednání? Hranici můžete vyznačit třeba zatlučenými kolíky. Pokud dojde k poničení Vašeho pozemku, řešte to s policií a podejte trestní oznámení na neznámého pachatele.

Ohodnoceno: 1x

Od: ui
Datum: 12.07.14 00:06

V tomto případě ta páska nemá žádný význam, že sdělíte, že jde o soukromý pozemek. Jako vlastník pozemku, který si nepřeje, aby na něj nekdo vstupoval, musíte mít na pásce Vstup zakázán. Pak můžete po někom něco vyžadovat - zákaz vstupu atd. Takovou pásku prodávají v každém Baumaxu, Hornbachu, OBI...

Datum: 12.07.14 00:23

A coo tak paska VSTUP ZAKAZAN. To nestaci?

JInak pochopitelne ze lze vyrobit. otazka je ale cena.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.