Plovoucí podlaha - přechodová lišta

Od: Datum: 06.07.14 13:01 odpovědí: 2 změna: 06.07.14 13:28

Zdravím potřeboval bych poradit ohledně umístění přechodové lišty mezi jednotlivými pokoji - respektive v kterém místě podlahu mezi jednotlivými pokoji přerušit.

Provádíme rekonstrukci domu a zrovna sem začal s pokládáním podlahy a nevím v kterém místě přerušit podlahu mezi jednotlivými pokoji, jelikož dřevěné obložky přijedou montovat až po sléze. Z projektu vím na které hraně zdi budou dveře umístěny. Jako příklad uvedu přechod mezi ložnicí a chodbou: dveře se budou otevírat do ložnice, tudiž budou umístěny na na hraně stěny, která je v ložnici (viz obrázek). Moje vize je taková, že podlahu ukončím zároveň s hranou stěny v ložnici vynechám nějaké 1cm-2cm (ty zakryju přechodovkou) a bude pokračovat podlaha v chodbě. Zelená čára na obrázku značí kde bych skončil s podlahou v ložnici (pokládám od té spodní šrafované zdi ke dveřím).Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.14 13:14

přechod bych udělal tam,kde máte zelenou čáru,jen ne u hrany stěny,ale asi centimetr před ní,tak,aby zavřené dveře přechodovou lištu zakryly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ryco
Datum: 06.07.14 13:28

ok, přesně takhle sem to myslel, jelikož od stěny je dilatace cca 1cm, takže to bude 1cm i u toho otvoru pro obložky :)

díky :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.