Sprchovy box. vsechny steny

Od: Datum: 02.07.14 13:34 odpovědí: 2 změna: 02.07.14 14:00
Shanim na drevenou chalupu sprchovy box s hlubokou vanickou, ktery na všechny 4 stěny (mame drevem oblozene steny). Existuje takovy vůbec?
Na.internetu jsou bud jenom dvoustranne kouty nebo zbytecne drahé masazni boxy. Nebo lze nejak necim upravit drevenou srenu a pristavit k ni sprchový kout?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.14 13:47

Nevím co je pro Vás zbytečně drahé, ale třeba tento mi přijde docela vpohodě.

Jinak samozřejmě je možné upravit dřevěnou stěnu tak, aby u ní bylo možné postavit sprchový box.

Stačí zajistit aby se dřevěná konstrukce nehýbala, natřít ji hydroizolační stěrkou, do rohů vložit pružnou pásku a na konec to celé obložit obkladem.

Nicméně takto vyrobený kout budete muset doplnit o nějaké dveře + stěrka, obklad, práce také není zdarma a cena se tak velmi přiblíží zmíněnému masážnímu boxu.

doplněno 02.07.14 13:53:

případně když si pospíšíte, tak tady za 1h končí aukce na jeden s malou vadou...

doplněno 02.07.14 14:06:

voda z rybníka Vám ucpe i normální sprchu, takže Vám nic nebrání a před sprcháč dát filtr.

S tou výškou to je ale horší.

Co máte na stropě? nešlo by ty 2 cm "ubrat" pouze nad sprchou?

Ohodnoceno: 0x

Od: pepapa
Datum: 02.07.14 14:00

Díky, zapomněl jsem zmínit, že me limituje výška 218cm. Jinak ten hodinovej by byl dokonalej. Trysky jsou mi k ničemu, budu používat vodu z rybníka, tak se nejspíš hned ucpou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.