Jak osadit trámy?

Od: Datum: 27.06.14 13:05 odpovědí: 3 změna: 27.06.14 20:10

Dobrý den všem.

Potřeboval bych poradit ohledně trámků na plotovou zeď.Chci postavit pergolu na dvoře,na stojny mám staré trámy 10x12,ale na pozednice (6m) musím dát trámky "montované.Mám trámky 5x10,délka 2,8m a chci je montovat k sobě,aby udělali 10x10.Nemohu se rozhodnout,jestli je osadit na stojku,nebo na ležáka.Jde o to,že plotová zeď má tři sloupky,na které je chci uložit a mám dvě varianty:budto na stojku se zapuštěním mezi sloupky,nebo na ležáka s tím,že spodní trámky by byly mezi sloupky.Zajímaly by mne Vaše názory a postřehy,případně lepší nápad? Všem děkuji za reakce a přeji hezký víkend. Stanley110

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.14 19:31

Obávám se, že ti nějak nerozumím, hlavně to s těmi sloupky a trámky mezi ně či je zapustit. Nešlo by to třeba jen tak lehce namalovat? nebo nějak lépe vysvětlit?

Díky

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.06.14 20:08

Už to neřeš,už jsem to dal na klasiku na stojáka a je to nádherný

Datum: 27.06.14 20:10

Zdar.Jedině na stojáka a bude to fajn.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.