Fasádní barva KEIM

Od: Datum: 25.06.14 22:47 odpovědí: 1 změna: 26.06.14 09:14

Barva značky KEIM se těší oblibě napříč různými skupiny, používá se na fasády starších (historických) objektů. Částečně nahradila klasické natírání vápnem, výhodou je složení, které částečně odpuzuje vlhkost (zřejmě silikonový základ). Použili jsme ji na jedné stavbě cca před rokem, cca 150m2. Zatím si odstín drží.

Setkal jsem se s mnoha názory, ne vždy pozitivními. Podle některých se časem odstín ztratí, nevýhodný poměr cena/výkon.

Máte někdo zkušenost?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.14 09:14

S barvou KEIM mám dobré zkušenosti, s vyblednutím jsem se dosud nesetkal. Ale: této barvě bych vyčítal, že je to barva odstínově "chemicky tvrdá". její odstíny nejsou z přírodních barviv, barvy jsou odstínově "vyblité", nepřirozené. Na památkovém objektu působí nepřirozeně, nepůvodně, chemicky. Proto velký pozor při výběru barvy z jinak velké nabídky! Je to jen můj názor, zkušenosti jiných kolegů se mohou lišit.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.