Co je to za úchyt a kde jej koupit?

Od: Datum: 25.06.14 10:37 odpovědí: 5 změna: 25.06.14 13:02

Zdravím,
sháním tyto úchyty, do kterých se dá dle mého odhadu zasunout třeba zahradní hadice (já pro ně ale budu mít jiné využití, admini vědí):
Sháním vskutku přesně tento typ, na šírku to má něco mezi dvěma až dvěma a půl centimetry. Co přesně to je nevím, padnul jsem na to v Polsku kde se to prodává již k tomu účelu co chci já, ale k čemu se to používá normálně a kde se to dá koupit u nás, to netuším.
Na internetu jsem našel spoustu podobných věcí, které by však nešly přidělat jak potřebuji - a pokud ano, tak stojí trojnásobek ceny co v Polsku tohle.
Díky za informaci!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.14 10:41

myslím,že je to úchyt na zářivkové trubice viz https://www.google.cz/search?q=%C3%9ACHYT+NA+Z%C3%81%C5%98IVKOV%C3%89+TRUBICE&rls=com.microsoft:cs:%7Breferrer:source?%7D&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=FIuqU62jPLGw7Ab8u4AI&ved=0CCkQsAQ&biw=1680&bih=925

doplněno 25.06.14 10:46:

vůbec není zač,kdysi jsem si dělal na akvárko svítidlo tak jsem hned věděl,která bije

Ohodnoceno: 2x

Od: ondranereg
Datum: 25.06.14 10:42

Genius! Díky moc!

Od: lmgify
Datum: 25.06.14 11:24

Na co to admini pouzivaji? *nevi* Napada me snad jen jedna vec, ale to nemuze byt ono, protoze pro to existuji lepsi reseni.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.06.14 11:30

doplňuji obrázek, který byl vložen poněkud nepovedeně

Od: 111®
Datum: 25.06.14 13:02

to býval držák pumpičky na kole,myusely být 2ks, ale jestli ještě je to netuším...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.