Jakou pásku ke spojování parozábrany?

Od: Datum: 24.06.14 05:56 odpovědí: 8 změna: 27.06.14 11:46

Dobrý den. Potřebuju poradit jakou páskou spojovat parozábranu. Používám alu pásku kterou mi prodali ve stavebninách k tomuto účelu,ale je tu problém. Páska se do druhého dne začne odlepovat. Tam kde jsou spoje podélně na profilu bych to až tak neřešil,tam to dotěsní SDK,ale jak na spoje které jsou příčně k profilu? I když to bude ješte před montáží sdk držet,mám strach že se to pak po našroubování sdk odlepí. Děkuji za odpoveď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasta*
Datum: 24.06.14 15:37

Tak jsem si odpověděl sám. Dnes jsem koupil a vyzkoušel " HASOFT Celohliníková páska 50 mm X 50 m" a nedá se to srovnat s tím šuntem co mi prodali. ( jednalo se o jakousi Alu pásku,ani na ní nebyl žádný název, jejíž materiál ze kterého byla vyrobena mi připomíná obyčejnou izolepu,která je postříbřená a proti světlu je skrz ní vidět ) Celohliníková páska kterou jsem koupil perfektně drží a je výborně tvarovatelná v různých koutech a ohybech.

Od: jendad
Datum: 24.06.14 16:01
Ohodnoceno: 0x

Od: jendad
Datum: 24.06.14 16:04

Nebo tuto? http://www.hasoft.cz/lepici-p…arotesna-paska-pap-klasik.php

Ted už nevím Už je to pár let

Datum: 24.06.14 18:25

Díky,asi bude dobrá ale ta cena... Hlinikova 50m za 112,-

Datum: 24.06.14 19:19

Hliníková, co nemá hliník a odlepuje se. Ano tu taky prodáváme, páč lidi požadují levnou pásku.

Datum: 24.06.14 16:39

Na spojování folií je dobrá tato obousrtanka. Ta drží i na vlhkém podkladu.

k přilepení na stěnu a v problematických místech v tubě

Alu pásky bývají bez hliníku, jen barva na igelitu. Podle ceny.

Datum: 25.06.14 05:58

Přesně tuhle jsem chtěl původně koupit,ale v obchodech se nedá nikde sehnat,našel jsem jí akorát na netu. Tak jsem vyzkoušel tu celohliníkovou a jsem s ní spokojen. Samozřejmně bych si radši koupil nějakou lepší,ale peníze došli a podkroví se dodělává od výplaty k výplatě,takže každá 100vka dobrá.

Datum: 27.06.14 11:46

Takže jsem vyzkoušel několik druhů pásek a zde je moje hodnocení.

Na lepení parozábrany k profilům je podle mě nejlepší oboustranná lepící páska s textýlií např. tato a musím říct, že drží lépe než Hasoft, kterou jsem si nakonec pořídil a taky vyzkoušel (začne se druhý den taky trochu odlepovat) Páska s textýlií drží tak,že když chcete parozábranu odlepit,tak si tam na 99% uděláte díru 10m stojí cca 120,- ale stačí dávat po 0,5 - 1m 2cm proužky.

A ke spojování jednotlivých pásu parozábrany se mi nejvíce osvědčila hliníková páska. Dobře se sní pracuje,vůbec se neodlepuje a hlavně se výborně tvaruje např. v rozích kde se fólie šponuje.

Tak ať se vám daří.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.