Malířský váleček se vzorem-návod

Od: Datum: 23.06.14 22:28 odpovědí: 3 změna: 24.06.14 07:40
avatar

Po 3 letech vymalování schodiště v paneláku je malba do výše cca 1,5 metru docela poškozená různými čárami, otisky podrážek ,apod. napadlo mne nanést na tuto plochu malířským válečkem nějaký vzor,protože na zemi je lino s "rozsypaným vzorem" a tak jsem sehnal na aukru klasické gumové válečka včetně "kombajnu" ale teď hledám nějaký návod, jak vyřešit to, že malba kopíruje schodiště, tzn. je šikmo. Na webu se mi nějak nedaří, poradíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.06.14 23:21
avatar

Dobrý den, nevím, zda jsem pochopil Váš problém, ale já bych začal dole u schodu a jel směrem vzhůru. Tam bych si přiložil kus kartónu šikmo na tu stávající linku a přejel ho.

Takto pokládat jeden sloupec vedle druhého a nakonec štětečkem a podle pravítka udělat tu horní linku. Zdravím!

doplněno 24.06.14 08:32:

jaraz - já bych začal dole a pokračoval kolmo vzhůru. Ten "kombajn" si přiložíte na schod a máte zaručenou kolmost (rovinu). Pokud začnete nahoře, tak rovinu budete chytat od oka a dole při schodu můžete být překvapen.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 24.06.14 06:49
avatar

Ben, jojo, dala jsem bod. Dívala jsem se na malíře, když maloval schodiště u nás. Měl velký karton, položil ho šikmo, podle schodů, na horní okraj a válečkem jel svisle. Tam, kde mu už nevyšel celý váleček, položil karton a udělal jen to, na kolik měl místo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.14 07:40
avatar

Bene díky,ještě je otázka, zda jet válečkem nahoru a nebo dolů. Horní linka tam je,takže se bude čeho "chytnout"

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.