Moč na sedačce !

Od: Datum: 23.06.14 08:10 odpovědí: 10 změna: 23.06.14 20:44

Dobré ráno, stala se mi strašná věc! Vtramaji jsem si sedla a na sedačce bylo zřejmě namočeno. Je to strašné! Čím vyprat kalhoty krom sava, třeba kys citronová? Sama jsem se umyla desinfekcí a asi 5x mýdlem. Nemůžu něco chytit? jsem zoufalá prosím poraďte někdo ! Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.14 08:16

Moč? Čí moč? jak to víte?

A co chcete chytit s močí na kalhotech? Víte kolikrát si sednete do něčeho, co je mnohem horšího?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.06.14 08:31

Určitě to byla moč, protože jsem na to sáhla rukou instinktivně prostě a smrdělo to jako moč a pak jsem měla mokrej zadej, musela jsem se i kvůli tomu vrátit domů..nevím co bych mohla chytit třeba žloutenku já nevím je to hrozný pocit

Od: ben®
Datum: 23.06.14 08:47

Dobrý den, nejdříve se uklidněte, kalhoty namočte a potom normálně vyperte. Nechci Vás zbytečně stresovat, ale nejvíce bacilů je prý na madlech nákupních košíků v marketech. A co vše "leze" po těch upocených tyčích k držení v tramvaji si ani nepředstavujte. To ta moč je proti tomu dezinfekce. Předpokládám, že na vojně jste nebyla nebo tam neměla "rajóny" a holé ruce - nikdo z vojínů při tom nezemřel. Zdravím!

doplněno 23.06.14 08:58:

Jestli to bylo z bavlny, tak to asi bude potom o něco menší - ta se pere, tuším, na 40 stupňů.

Ale, zase budete v přiléhavém oblečení více sexy . A už se tím netrapte - lejno se drží oblečení nebo boty více, zapáchá a bylo by to horší.

doplněno 23.06.14 09:10:

Myslím, že Vás nejvíce vyděsil ten pocit sáhnout si na cizí moč. Zase taková hrůza to není a voda a mýdlo na to stačí. A když Vám někdo podává ruku, tak si raději nepředstavujte, kde ji měl chvilku před tím podáním .

doplněno 23.06.14 19:39:

lindaf - nechci být nechutný, ale Vás zřejmě ještě nikdo cizí nepozvracel, co? To je také "rajc".

A v tramvaji ani nemusíte sedět a přesto se někdo dokáže trefit přesně na Vaše záda. Tak, snad chodit pěšky a dívat se, kam šlapete.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 23.06.14 08:53

tak jsem je namočila normálně práškem a vařící vodou i tričko, protože tam to bylo trochu taky, nechám to teď a pak to dám do pračky tedy...teď jsem si teprve uvědomila, že si na to vlastně člověk pak sedne, když to uschne a ani o tomm neví, no nevím, ale po tomhle už si asi v tramvaji nikdy nesednu!

doplněno 23.06.14 09:01:

děkuji no :) je to asi bavlna ani nevím, o ty džíny tolik nejde ty se vytáhnou zpátky a vydrží i víc horší je ten vršek.

Od: paw®
Datum: 23.06.14 09:02

Proto jsou do tramvaji nejlpsi plastove nebo drevene sedacky bez tapecirungu.

Mimochodem, timto stylem si nemuzete ani rozumne sednout v parku na travu. Treba tam pred vami mocil nebo kadil pes (panicek to samozrejme sebral). Uklidnete se, nic strasneho se vam nestalo. na chyceni zloutenky by v te sedacce musela byt navic zapichnuta nakazena jehla.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.06.14 09:57

Nemusíte se bát, moč je na rozdíl od krve sterilní. Někdo dokonce moč pije - říká se tomu urinoterapie.

Spíš si myslím, že sedadlo bylo zpocené...

Datum: 23.06.14 19:27

Je to jistě nechutné, sednout si na mokrou sedačku, asi bych vyletěla také jako čertík, ale Vaše péče mě připadá hysterická. Oblečení stačí namočit, vymáchat a dát běžně samotné vyprat. Jak zde někdo píše, moč vycházející z těla je antiseptická. Problém není v moči, ale v sedačce, konkrétně v potahu. V potahu je jistě plno napadané špíny. Namnoží se tam bakterie a po namočení všechno spolu zareaguje nějakou reakcí a smrad je hotový. Myslím, že jste udělala pro očistu dost. Na penězích, madlech, u lékařů je bacilů mnohdy více. Jenom vezměte nákup v prodejně, kde pokladní chytne každou věc, sice v obalu, ale Vy když jdete vařit, tak ten samý sáček chytnete také rukou a běžně vaříte. Ta úzkostlivá, hygienická čistota, kterou nás bombardují reklamy, je někdy postavená na hlavu. Mě by spíše vadilo, že se musím vrátit domů, převléknout a tím pádem ztráta času, posun pracovních povinností atd. Když půjdu do paradoxu, tak dětské pleny se perou také /po vymáchání/ také počůrané a pokakané a potom v pračce perete utěrky.

Datum: 23.06.14 19:34

Děkuji za odpověď! nejhorší je, že jsem na tom asi 10 minut seděla a všimla jsem si toho až když jsem vstala, no nic prádlo visí už na balkóně, namočeno cca 5 hodin a vypráno v pračce na 50 stupňů, každopádně hrozný zážitek v tramvaji už si asi nikdy nesednu! :)

Datum: 23.06.14 19:37

Tož, klidně si sedni v šalině, ono to bude vypadat divně, když ve vagónu budou tři lidi a ty budeš stát. Plno volných míst. Stačí se dívat, kam si sedáš...

Datum: 23.06.14 20:44

Tak jen pro tvuj klid. Zloutenku nechytnes ani z madla v tramvaji, ani z nakupniho kosiku. Viry zloutenky vydrzi na vzduchu jen nekolik minut. Vsechno ostatni by mela pracka, popripade zehlicka zlikvidovat a prdpokladam ze jako prvni vec doma byla se poradne umyt.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.