Speciální WC mísa

Od: Datum: 22.06.14 11:17 odpovědí: 2 změna: 23.06.14 07:17

existuje nějaká WC mísa s antiadhezním povrchem? při návštěvách WC, hlavně např. v práci, tak i když denně uklízí uklízečka, tak záchod je masakr. dost lidí si myslí, že wc štětka je na ozdobu, nebo i na něco jiného, než ve skutečnosti slouží a pokud by existovalo něco, na čem ho... nedrží, tak by to bylo zajímavé k zamyšlení. je mi jasné, že těch několik procent lidí chodí na díru, kde je to je jedno, ale místní kultura je "jiná"


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.14 11:28
avatar

Je pravda, že už jsem si toho také všimla. Myslím, že nezáleží jen na povrchu, ale i na tvaru wc mísy.. Čím méně se člověk při konání potřeby trefuje na keramiku, tím více to ulpívá a jde hůře samo dolů..

Jinak o speciálních úpravách povrchů keramiky, píší zde: http://www.triker.cz/c-352/Po…perla-lcc-maxiclean-e-reflex/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.06.14 07:17
avatar

Není to povrchovou úpravou, je to údržbou. V domácnosti je nás málo, hlídáme si čistotu a nedovolíme žádným usazeninám, aby se projevioly. Kolik máme na to prostředků a kolikrát vydrbeme do vysokého lesku? V zaměstnání "chodí" spousta lidí mnohokrát. Štítí se šáhnout na štětku, která sama o sobě usazeniny nevyřeší. A jeden úklid večer, za 10 minut, takové šmrc šmrc, co je mokré, to je čisté, to je málo. Schválně, hned ráno zajděte na wecka a koukněte, jestli jsou bez usazenin a bez zápachu. ;) Znám to ze školky, kdy uklízečky uklízely čtyři záchodky pro 25 dětí 3x denně. Pak nastoupila nová paní, která si myslela, že stačí 1x. Nestačilo. Ve špitále, jeden záchod pro dva pokoje, 6 lidí, také dost otřes. Není to materiálem, ale je to systémem úklidu. Pořádek se nedělá, pořádek se udržuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.