Když filtrace protéká-co s tím

Od: Datum: 18.06.14 21:33 odpovědí: 3 změna: 19.06.14 20:48

Dnes jsme k bazénu připojili pískovou filtraci.Po napuštění vody a spuštění filtrace začala voda vytékat úplně navrchu,kolem ventilu,resp. té páčky,kterou se filtrace přepíná. Když jsme to rozdělali,je zespodu vidět jen pružina a žádné těsnění.Poradí nám, prosím, někdo co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.14 21:44
avatar

Nenapsal jste o jakou značku se jedná. Mám proStar 4 a tu bych v tomhle případě reklamoval, protože v té části snad není nic co bych mohl sám napravit.

doplněno 18.06.14 21:54:

bral jsem to tak, že jsem ji vybalil z krabice, složil podle návodu (vršek byl komplet) a pustil, vše šlapalo jak mělo kromě těsnění víka, které jsem špatně přidělal... ale v té popisované části nebylo nic, co bych mohl pokazit sám :) Je-li nová tak bych reklamoval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.14 21:51
avatar
Já mám dva těsnící kroužky na ose toho ventilu. Vodu to drží perfektně, ani to nekápne. Jenže jak jsou kroužky i plasty suchý tak zas aby byl člověk Rambo když chce ventil přepnout jinam.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: je
Datum: 19.06.14 20:48

Je to obyčejná Bestway. Jelikož ji máme už pár let,nejde reklamovat.V servisu se nám vysmáli,že Čínu neopravují.Tak jsme ten vrch dnes kuchli sami. Opravdu jsou tam dva těsnicí kroužky.Zítra se jde nakupovat, tak doufám, že to bude tím.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.