Čištění lahví sodastream

Od: Datum: 18.06.14 07:50 odpovědí: 9 změna: 30.08.14 15:06
Ahoj, pokud máte doma, čím čistit láhve od sodastreamu? Po čase je ta láhev prostě cítit a nestačí to umýt jarem.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 18.06.14 08:10

Jestli myslíte tudle, tak tu sem ještě ničím jiným než vodou neumýval. Používám ji 2 roky a vůbec není cítit. Já si totiž sifon dělam do 2l PET lahví do lednice a prázdnou láhev Sodastreamu nechávám prázdnou otevřenou položenou vedle přístroje.

Ohodnoceno: 0x

Od: betaraybill*
Datum: 18.06.14 09:04

A já mám starou sifonovou lahev ještě z dob komančů

Datum: 18.06.14 13:21

Prodávají se speciální Sodastream tablety na čištění lahví.Já používám přes dva roky, lahev nezapáchá, ale občas přeci jen tabletu vhodím, aby se vyčistila, kdyby tam náhodou byly nějaké batkerie.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.06.14 13:27

Hlavně ji nedávejte do myčky, nebo do ni nelejte vroucí vodu :-D Doporučil bych 5% roztok sava a potom důkladně vymýt a nechávat otevřené.

Od: josnow*
Datum: 18.06.14 13:38

Kyselina citronová. Kupte pytlík, rozpusťte v teplé vodě, nalijte do láhve a nechte přes noc. Druhý den důkladně vypláchněte.

Od: ruze®
Datum: 18.06.14 15:03

Pokuď máte uvnitř nános,tak trochu teplé vody a hrst rýže a protřepávát,protřepávát jako šejkrem a uvidíte,jak prokoukne!

Od: dexx®
Datum: 18.06.14 19:03
Já to dělám obyčejným kulatym kartáčem na láhve a jsou jak nový.

Od: smradoch
Datum: 19.06.14 07:49
Děkuju za tipy, vyzkouším všechny. Ještě jsem dostal tip na přípravek na mytí nádobí do myček. Trošičku nalít/nasypat do láhve, protrepat, nechat působit a pak pořádně vyplachnout. Tak snad něco z toho bude OK. Ještě jednou díky.
Datum: 30.08.14 15:06

zevnitř pomohl ocet ale jak jí umeju z venčí když mi v tom brání ta sítovina mám tu komunistickou láhev

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.