Dá se opravit fasáda?

Od: Datum: 11.06.14 08:27 odpovědí: 4 změna: 11.06.14 11:37

Ahoj, mám fasádu Baumit GranoporTop zrnitost 1,5. V jedné části to mám posraté od ptáků a otázka zní, jak se toto dá opravit. Jestli koupit tu fasádní barvu zrnitost 1,5 a nějak to štětečkem zaretušovat a nebo co s tím mám dělat. Je to zrovna u vchodových dveří a blbě to vypadá.Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lmgify
Datum: 11.06.14 08:50

Uvidime, co na to poradi mistni odbornici. Ja jako laik bych zacal svym oblibenym nastrojem - vysokotlakym cisticem ("wapkou") ;) Bud mi nastavit na nejaky mensi tlak a siroky paprsek nebo jestli nejde tlak regulovat, tak to ostrikovat z vetsi dalky (0,5-1m podle tlaku).

web Baumit Granoportop

Ohodnoceno: 0x

Od: lmgify
Datum: 11.06.14 08:55

Baumit sam v technickem listu vyrobku tvrdi, ze omitka je omyvatelna, vodoodpudiva a vysoce mechanicky odolna.

Jestli nemate odvahu na ten vysokotlaky vodni cistic, tak to polevat vodou z hadice a zaroven to lehce ometat krouzivymi pohyby nejakym smetackem/kartackem

Datum: 11.06.14 10:33

Tak,tak-hadice s vodou a kartáčkem jemným!nebo malým koštátkem a holubince jdou dolů, Možná nějaká "Wapka" ale vyzkoušet kde nebude vidět či vadit případné poškození!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.06.14 11:37

Záleží jak je to hodně "posraté od ptáků", páč asi bych vzal štetec, vodu, umýt, spláchnot dostatečným množstvím vody..

máte foto?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.