Jaké schody zvolit do podkrovního bytu?

Od: Datum: 10.06.14 17:47 odpovědí: 4 změna: 13.06.14 07:18

Dobrý den, dceři zařizujeme podkrovní byt a zvažujeme, jaké schody jí tam pořídit. Když už se jedná o celkovou rekonstrukci, tak bychom chtěli asi něco kvalitnějšího ale v moderním designu dřevo-nerez-sklo. Jde nám i o úsporu místa, takže hodně přemýšlíme jaký typ zvolit. Prosíme o radu, děkujeme.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.14 17:54

Dobrý den.Slyšel jsem,že skleněné schodiště je dobré.Nevrže a prosvítí místnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.06.14 18:54
avatar

Spolupracujeme s fy.JAP a instalujeme jejich schodiště a zábradlí.Jsou skutečně perfektní,ale ne levná.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 10.06.14 20:57

Jedná se o vnitřní schodiště z jednoho bytu pouze o patro výš, nebo venkovní schodiště z posledního patra do podkroví? Někdy schodiště, pod kterým je studený prostor a prostupuje do bytu dovede byt velice ochladit.

Někdo se nadchne točitým schodištěm, dá se po něm chodit, ušetří místo, ale nedá se po něm nastěhovat nábytek, nebo nést nějaké větší předměty. Hlavně nesmí klouzat, musí mít dobré zábradlí nebo něco, čeho se dá při chůzi držet, nejen dospělí, ale i děti, a být bezpečně provedené.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jeseter
Datum: 13.06.14 07:18

dobrý den, to záleží i na dalších dispozicích bytu. ale byli jsme s manželem ted u známých, kteří dokončovali dům. měli fantastické schody , nášlapy ze světlého dřeva a takové lankové zábradlí vyplněné sklem. chválili si tu firmu, že obrovský výběr. donesli si nějaký italský časopis a jejich představa byla naplněna. nepamatuju si název firmy, ale je to v Přerově a prý dělají i taková ta pouzdra na posuvné dveře. to by šlo najít na netu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.