Vyučtování služeb

Od: Datum: 08.06.14 22:43 odpovědí: 2 změna: 09.06.14 05:16

Dobrý večer,prosím muže mi někdo poradit,bydlím v pronájmu se synem,s nájemní smlouvou,majitel,ale nedělá od roku 2011 vyučtování za služby a vodné a stočné.Nevím co s tím udělat,ale má to jeden měřák na celý barák.V roce 2011 jsem se od sousedu dozvěděla,že byl nějaký přeplatek,když jsem se na to majitele ptala,odpovědel,že to bude posílat na učet a stále nic.Také se chci zeptat jak je to s kaucí zaplatila jsem mu tři nájmy mám to i ve smlouvě veškerý nábytek zde je muj,tak se jen modlíma by mi to vrátil,až se budu stěhovat.Děkuji předem za odpověd.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 08.06.14 23:19

Nepíšete, jak je to ošetřeno v nájemní smlouvě. Pokud se týká nového OZ, podívejte se na Nájemné a jiné platby a následující, nebo od § 2235. Jeden měřák na barák, zřejmě se rozpočítává dle osob, zase nájemní smlouva. A co ostatní nájemníci? Pokud modlení nepomůže, můžete k soudu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.14 05:16

pokud nám poskytnete znění nájemní smlouvy /třeba bez Vašich osobních dat/ poskytneme Vám výklad dle zákona.

makon@asociace-sos.cz /Sdružení obrany spotřebitele/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.