Jak opravit krive zdi

Od: Datum: 08.06.14 22:02 odpovědí: 12 změna: 09.06.14 13:31

Dobry den,chtel jsem vas poprosit o radu.mam v byte krive zdi uz jsem je oskrabal az na panel a tedka bych je chtel srovnat a chtel jsem se zeptat jak by to bylo nejlepsi.uvazoval jsem ze bych to napenetroval a srovnal omitkou a potom natahal sadrovou omitku?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.14 22:34

Odpověd máte v předchozím dotazu.Jste strojař a bazírujete na milimetrech?Záleží jak křivé!

doplněno 09.06.14 12:30:

Nevím proč hned všichni cpete lepidlo to je tak všemocné? Co jste na zdi dávali dokud lepidla nebyla? To jste rovnali hov...?

To tazatel JAK JSTE ZJISTIL NEROVNOST? pohledem nebo latí?Pkd latí a bez ní není vidět-neřešte to zbytečně vás to bude stát peníze a budete se nervovat atd.Pkd latí tak si zjednejte OSVĚDČENÉHO zedníka ,nechte ho zkouknout a navtŕhnout postup.

Ohodnoceno: 0x

Od: nudlikk*
Datum: 08.06.14 22:50

krive to je do 1cm

Datum: 08.06.14 22:35

Nejjednodušší na práci bude srovnat to nalepením sádroakrtonu.

Datum: 08.06.14 22:50

Ahoj. Nejsem zedník, ale nějaké vyjádření přidám. Na tvých povedených fotkách, poněkud není moc vidět nějaké nerovnosti. Jestli jsi z těch zdí, už něco oškrabal, něco co tam asi mělo částečně i zůstat, nezbude nic jiného, než to tam zase vrátit zpátky. Jestli na to bude stačit štuk, takhle těžko říct. Použití sádroše tady asi není na místě. Dofotni sem nějaké detaily těch nerovností. Potom bude konkrétnější rada i někdo jiného.

Od: hop®
Datum: 08.06.14 23:01

Očištěný panel napenetrovat a dotáhnout lepidlem do optické roviny. Pak štuk (nejlépe keraštuk) nebo sádrovka. Na spoje panelů raději ještě do lepidla perlinka...

Od: dyny
Datum: 09.06.14 00:16

Měl jsem nedávno stejný problém, koupili jsme nové dveře s obložkami a že rovnou vyštukujeme chodbu. Jednu část jsem rovnou vyštukoval, ale boule 1 cm štukem neschováte. Tak jsem koupil perlinku, celý to natáhl lepidlem a 50 cm ocel, hladítkem, vyštukoval, vymaloval a hotovo.

Datum: 09.06.14 07:21
Ja jsem to chtel prave srovnat omitkou,potom natahnou sadrpvou omitku a potom sadrovou sterku at to mam pekne hladke
Datum: 09.06.14 08:06

Nezdá se mi, že by panel mohl být tak nerovný. Nejsou to spíš nějaké opravy? A drží pořádně? Aby to nakonec neodpadlo celé.

Datum: 09.06.14 08:49
Jak prijdu z prace prilozim vahu a vyfotim to sni at to vidite.drzi poradne tim jsem si jistej.neodpadne.
Datum: 09.06.14 09:06

Jestliže to chcete mít pěkně hladké, tak přilepit sádrokartonové desky. Co je jednodušší, nežli tento způsob?

Za jeden den hotovo s výmalbou...

doplněno 09.06.14 11:16:

sádrová stěrka je slabá vrsvta. Tím přeci nesrovnáte nerovnosti . Nejdříve srovnat stěny na požadovanou rovinu, a pak finální stěrku

doplněno 09.06.14 13:41:

můžete na rovnou omítku (jakoukoliv), dát přímo sádrovou stěrku.

Datum: 09.06.14 09:37
Ja jsem to chtel prave udelat tak abych tam ty desky nemusel davat
doplněno 09.06.14 09:46: Muzu dat na hrubou omitku sadrovou sterku nebo musim pod sadrovou sterku dat sadrovou omitku.?
Datum: 09.06.14 13:31

Já jsem to dělal u syna. Prvně jsem to řádně proměřil , potom samozřejmě penetrace , díry vyrovnal lepidlem ( nadvakrát ) potom lepidlo ,perlinka lepidlo . jemná fajnová. Na místech největších nerovností se za čas ukázaly malé mikrotrhlinky , ale s tím se počítalo. Proto prvně nabílo a za rok na to hodíme barvu.

Jestli můžou být na panelu nerovnosti? U nás tak 1 - 4 cm. - To není překlep.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.