MORA Euroline - seřízení trouby

Od: Datum: 08.06.14 16:29 odpovědí: 2 změna: 09.06.14 11:26

Někdo v domě vyřadil plynový sporák MORA Euroline a protože je jak nový, tak jsem si hovzal na chalupu. Překvapilo mne, že hořáky oproti staršímu typu MORA 289 dost hlasitě syčí, ale to by nevadilo. Horší je, že trouba peče nějak divně. Maso upeče normálně, ale piškot (bábovka) se většinou srazí a buchty jsou také dost vysušené - prostě není to ono ! Poradil by někdo, co s tím troubovým hořákem mám udělat, jak ho otestovat a popřípadě seřídit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.06.14 19:36

Ono záleží na tom,jaké jsou tam trysky. V baráku byly asi na zemní plyn a na chalupě je asi PB. A to jaksi nejde a musí se to přepakovat. Ale pokud jsou souhlasné,pak jsem již viděl v troubě plechovou stříšku postavenou vrcholem dolů a trouba s tímto vynálezem pekla dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.06.14 11:26

Mám na chalupě zemní plyn, takže v tom to není. Mohl byste mi, prosím zhruba nakreslit, jak by měla ta stříška v troubě vypadat?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.