Sousedka blázen

Od: Datum: 07.06.14 08:19 odpovědí: 7 změna: 07.06.14 23:08

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Moje sousedka je pravděpodobně psychicky dost labilní. Ale zákony ovládá a protokoly psát umí velmi dobře. Naše děti zlomily pár kytek na naší společné? zahradě (družstvo), a ona mi nabila tak, že jsem měla monokla, že jsem to uděla já a schválně a že jí dlužím peníze za zničenou kytku. Zavolala jsem policii. Nakonec se vše obrátilo proti mě. V protokolu bylo napsáno, že já napadla jí a že jí mám uhradit nějakou škodu. Protokol jsem na přestupkové komisi odmítla, nepodepsala a nechala zapsat, že je to jedna velká lež. Nakonec jsem byla předvolaná, že jsem jí napadla já...? Byl u toho otec mých dětí, s kterým nežiji a mé dvě děti. Ona tam napsala, že u toho byl její manžel, což není pravda. Obě řízení se zastavily. První jsem ho stáhla já. Je to pár měsíců a od té doby mám neustále připomínky ( na papíře, že kvůli mě padají koje, protože tam věším prádlo, že můj pes všude kálí (v životě se na dvoře ani nevyčůrala a je jí 11 let), že mám bordel před dveřmi, že neuklízím společné prostory, že moje rodina mlátí schválně dveřma, že sedím na trávníku a ten tam neporoste, že mne udá pro pomluvy, že se kvůli mému komínu vybral fond oprav (komín jsou společné prostory), a v neposlední řadě, že na mě znova podá trestní oznámení, že jsem jí napadla.) Jsem z ní psychicky už dost vyčerpaná. A to nemluvím o tom, že si zabrala veškeré záhony a nehodlá se dělit. Na dvorku se prochází jak primabalerýna a směje se tak nahlas, že to musí být slyšet i v cizině. Co s ní? To je peklo na zemi. Už jsem tak daleko, že jsem si pozvala bytového makléře a pravděpodobně se přestěhuji. Ale copak je toto řešení? Oni tam bydlí 2 roky, já 10 let a moje babička tam bydlela let 30. Prosím o nějakou radu, nebo se už zblázním :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.14 08:45

Pozvat dva silné strýce na pár dní aby jí srovnali a vám vše dosvědčili.

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 07.06.14 08:52

Dobrý den, píšete o fondu oprav. Z toho usuzuji, že jde o bytový dům, kde je i SVJ. To nikdo jiný nemá s tou paní problém? Jak se chová k ostatním? Co na to vedení SVJ? Je chyba jen na straně té paní a u Vás opravdu ne? Nikdo jiný si na Vás nestěžuje? Zdravím!

Od: mimi*
Datum: 07.06.14 15:52

V baráku s ní má problém aj soused, který se stáhl do ulity. Dopisy od ní dostali vč. mne 3 byt.jednotky. Ostatní jsou staří lidé zavření doma a nebo mají své zahrádky a v baráku netráví moc času. A myslím, že se drží zpátky, neboť vidí, co se děje mě, když jsem se ozvala. Jsem místopředwdkyně byt,družstva a předsedy se to netýká, tak to neřeší. Má strach a nechce se dělat zle. Já tam bydlím 10 let a zatím jsem s nikým nevyřešitelný problém neměla. Je to peklo.

Datum: 07.06.14 08:57

Dobrý den.Nejmenuje se Vávrová?Podejte ji jako první ruku na usmířenou a nabídněte ji kávu od "žida"

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.06.14 09:06

Policie zjistila, že jste napadla vy jí. Obrátilo se to proti vám a nakonec jste stáhla řízení? Nevím, jak se stahuje řízení.

Vždyť zajistit si důkazy je snadné. Kdykoli budete mít s ní přijít do styku, noste u sebe mobil a nenápadně to nahrávejte.

Od: rady*
Datum: 07.06.14 11:02

Zajímá mně, jak je paní stará, jaké má vzdělání a kde pracovala, popřípadě, jaké měla funkce. Třeba si hraje na ředitelku.

Od: elm*
Datum: 07.06.14 23:08

Píšete že Moje sousedka je pravděpodobně psychicky dost labilní?Zákony ovládá moc dobře,tak kdo je LABILNÍ?

Doporučuji si vyhledat ADVOKÁTA a spor řešit.Kdo koho napadl jako první (svědci) celé události.

Využijte svých práv (občanské právo)

http://cs.wikipedia.org/wiki/ObĂ„Ťanská_práva

doplněno 07.06.14 23:15:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ob%C4%8Dansk%C3%A1_pr%C3%A1va

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.