Zkušenosti s pračkou haier

Od: Datum: 31.05.14 14:37 odpovědí: 4 změna: 03.08.14 11:16

ahojte má někdo zkušenosti s pračkou haier je jedno jaky typ jde mi o tu značku jáko takovou názalezi na typu diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.14 15:19

jedna z prvních, která se objevila v ČR je v provozu asi osm let, jednou problém s ovládacím tlačítkem, mechanický, zasekávalo se; po výměně běží

Ohodnoceno: 0x

Od: rv
Datum: 01.06.14 06:47

Mám též jednu z prvních, ale už s odloženým startem. Byla to levná varianta pračky, trošku skákavější a dobře amatérsky opravitelná. Měnil jsem ložisko bubnu a je to jak skládat lego.

Od: podleme
Datum: 01.06.14 12:51

takze podle mých predstav jednoduchá,opravitelná super tak sem si to predstavoval diky

Od: neca
Datum: 03.08.14 11:16

Mám pračku haier HNS 1260 TVE.

Doba asi 1.rok praní 2X až3X týdně. První záruční oprava po asi pul roce spálená spirála. Druhá oprava po roce znovu spálená spirála. Třetí oprava po roce a půl výměna ložisek. Teď je po záruce asi tak 6. měsíců a znovu se začínají objevovat hlasy od ložisek. V podstatě co 6 měsíců praní, vždy nějaká závada. Je to šmejd nad šmejdy, ty první opravy naštěstí vyvstaly v době záruky a to jenom proto, že hodně pereme, máme malé děti a tak se závady projevily ještě v záruce.

Kdyby jsme prali málo, bylo by po záruce a všechno by jsme platili.

Už ji nikdy nekoupím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.