Oprava zdi, Stary barák

Od: Datum: 29.05.14 11:55 odpovědí: 9 změna: 30.05.14 11:43

Zdravím, prosim Vás jak postupovat na opravi tehle zdi? rohy sou jestě pulkulaté.

jak to první jednoduše omlatit?

cím to pak přetahnout? lepidlo a fajnova?

Děkuji moc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: betaraybill*
Datum: 29.05.14 13:26

A máte prvně zjištěné jestli se vám ty díry nezvětšují? Aby jste to neopravil a za chvíli to tam nebylo znova.

Ohodnoceno: 2x

Od: blooda
Datum: 29.05.14 20:26

Mám díky

Datum: 29.05.14 13:29

Asi tam budou rákosové stropy, že? Odsekat oblouk (fabion)půjde, ale většinou se sype shora spousta prachu, takže byt bude podle toho vypadat. Nejlepší je si pak namíchat hustší lepivou maltu ( např. do malty vmícháme trochu jílu), dáme ji na kraj hoblíku, a vtlačíme ji do mezery. Po zaschnutí to doděláme štukem. Upozorňuji, že možná budete mít problémy s rovinou rohu, fabion totiž křivosti pohltí, ale v ostrém rohu jsou vidět.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.05.14 14:54

Různé praskliny jde opravit flexilepidlem.Koutové fabiony řeším polystyrenovou okrasnou lištou.Přechod na zeď upravím akrylem.

JB

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.05.14 20:27

Díky za reakci, ještě bych se zeptal jak postupovat ohledně osekaní, stačí to jen spatlou jak na malovaní? nebo je potřeba nějak durazněj? popř. jak na to? nějaké finta? dik

Datum: 29.05.14 21:08

podle mého názoru by to měl nejdřív vidět statik ze všech stran a ne zedník štukatér . . . když mám poruchu auta nevolám karosáře/lakýrníka . . . ale můžu se mýlit, není přesně vidět kde co vše je prasklé, ale nelíbí se mi to.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.05.14 11:43

Máte pravdu, děkuji

Prosím Vás a když to chci "připravit" (ne tuhle zed) , jak tu zed mám odrhnou? stači spatlou jen jak na malovaní?

jedna se pak o zarovni a fajnouvou, ale chtel bych mu to sám připravit , díky moc

Datum: 29.05.14 21:31

Doneste ke kovářovi zednické kladívko a sekerku.Požádejte ho, aby Vám vykoval tence vytažené, téměř nožové ostří. S takovým vercajkem je pak radost dělat.

Datum: 30.05.14 06:34

to je opravdu pěkná blbost a mimo téma.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.