Jakou sadu hrnců vybrat?

Od: Datum: 29.05.14 07:44 odpovědí: 9 změna: 31.05.14 12:24

Dobrý den,budu kupovat sadu hrnců uvažují o českém výrobci Kolimax ,používá někdo z vás tu to sadu nádobí a z jakou spokojeností? A co třeba hrnce z keramickým vnitřkem od Tescomy osvědčily se vám.?Děkují moc za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 29.05.14 08:14

Nam se velice osvedcily keramicke hrnce od Astonu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.05.14 08:26

I nám se osvědčilo keramické nádobí Aston. Postupně jsme si pořídili pánev, rendlík a nakonec i poměrně velký hrnec. Spokojenost veliká. Je navíc použitelné i na indukci! Doporučuji. Cena je celkem příznivá...

Od: mija*
Datum: 29.05.14 09:40

Díky za všem za rady...od Astonu? Mrknu na ně.

Od: mija*
Datum: 31.05.14 12:20

Ještě mám dotaz k těm hrncům Aston,můžou se dávat do myčky?Ted jsem měla nádobi nevybavuji si už značku, ale byly černé a dno měly jakoby nerezové a po mytí v myčce bylo dno celé matné a ještě špinilo asi to byl hliník.To bych už teda nechtěla proto ten dotaz.Děkují moc.

Datum: 29.05.14 10:08

Náhoda tomu chtěla a já jsem uviděla: http://www.astoncooking.cz/ Sleva jako hrom! Ale je třeba rychle jednat!

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 29.05.14 12:29

Akorat u te babicovy serie jsou plastove usi a nejde to dat poradne do trouby. Zase to nepali do ruk ;-0

Od: asd*
Datum: 29.05.14 16:28

Sleva jako hrom? Ale houby ;) Nedávno jsem kupoval komplet sadu za 60,- euro, nerez ca 1mm tlustý (nepřipaluje), sendvičové dno i na indukci. 3 malé až menší hrnce, 1 střední 1 velký, široká hlubší pánev. + pokličky ke všemu...

Od: lego®
Datum: 29.05.14 11:40

Kolimax mam uz nekolik let a jsem spokojenej.

Od: ivik®
Datum: 31.05.14 12:24

Já jsem spokojená se značkou Tefal...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.