Mapa inženýrských sítí JMK

Od: Datum: 27.05.14 22:09 odpovědí: 2 změna: 28.05.14 10:33

Dobrý den, nevíte jestli existuje nějaká mapa, která by umožňovala náhled na inženýrské sítě v Brno-Venkov (JMK)? Kudy vedou dráty eonu, plyn, kanály a pod?

díky

y


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 27.05.14 22:52
avatar

Nic spolecneho nebude. Budes si muset obejit vsechny spravce siti solo a na evidenci (technicke dokumentaci) Ti daj (prodaj) mapu s vyjadrenim o podzemnich sitich.
Vodovody, kanalizace, telefon, elektrika, plyn, kabelova televize, nekde mejvala neco i armada, verejny osvetleni a pod..

Ohodnoceno: 1x
 
Od: minato*
Datum: 28.05.14 10:33

Zkusil bych to na místně příslušném stavebním úřadě, popřípadě na úřadu územního plánování. Jestli však mají digitální technickou mapu netuším, možná bude něco patrné z geografického systému města (aktuálnost k aktuálnímu dni zaručena zřejmě nebude, nicméně pokud chcete vědět informace o již déle uložených sítí, měl by být dostačující), územě analytické podklady pak nejsou tak podrobné.

Jinak nejpřesnější informace naleznete přímo u vlastníků nebo provozovatelů inženýrských sítí. V dnešní době většina disponuje internetovou aplikací (u RWE například http://www.rwe.cz/cs/3910/); potřebné informace máte mailem zdarma zpravidla do 24 hodin.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.