Vyhlazení betonu

Od: Datum: 06.07.14 21:22 odpovědí: 2 změna: 06.07.14 21:55

Zdravím,

betonoval jsem podlahu v dílně betonem z betonárky, ale ten byl moc suchý a moc se mi to nepodařilo zatočit a napojovat, takže mi vznikla taková křivá místa(spíš nepravidelné prohlubně). Je to dílna/skladiště, tak tam nepotřebuju nějakou super hladkou podlahu, ale rád bych to trošku vylepšil. Nechce se mi do toho moc investovat, ale zase bych nerad, aby se mi nějaká vyhlazovací vrstva loupala. Přemýšlel jsem o nivelačce - nejde mi ani tak o rovinu, jako spíše o vyhlazení, takže by mi snad jeden pytel mohl stačit. Jenze ty jsou většinou jen do interiéru a navíc nejsou určené jako pochozí vrstva. Nedělají se nějaké hustší nátěry na beton?

Nenapadá vás někoho co s tím? Budu tam jen ukládat kola, kočárek a krámy do skříní. V druhé půlce budu mít menší ponk. Dílna nebude nijak intenzivně využívaná.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 06.07.14 21:34

mělo by stačit cement a voda ,Rozředit ne velmi jemnou kaši

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.14 21:55

Přímo při betonáži se beton strhl latí, lehce přerovnal hoblíkem, pokropit zednickou štětkou, rovnoměrně zaprášit cementem přez sítko (normálně jako když se cukruje koláč), znovu zakropit štětkou a uhladit kulatým ocelovým hladítkem. Zaprášit je možné vícenásobně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.