Vlhká kamenná zeď -

Od: Datum: 25.05.14 20:58 odpovědí: 3 změna: 26.05.14 15:53

Dobrý den,opravuji starý dům,některé zdi byly kamenné,tak jsem je nahodil novou omítkou a následně po vyschnutí naštukoval.nyní mám problém se spodní částí stěny,která mi nechce vyschnout.stále se dělají mapy.poradí někdo nějaké řešení?podlaha je odizolovaná zeď nikoliv.děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.05.14 21:16

Dobrý večer.Když není zeď izolovaná tak vlhkost bude stále prosakovat a vzlínat Na zeď je vhodná vápenná malta a vápnem nátěr.Dělat nějakou příčku ,aby zakryla vlhkou zeď nemá asi cenu?Z druhé strany zdi je co?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.05.14 09:45

Buldogu, na vlhkou zeď je třeba použít sanační omítku. Jakou jste použil vy?

Datum: 26.05.14 15:53

Ahoj. Včera jsem tu něco popisoval na podobné téma. Renovace sklepa. Tu sanačku jsme asi před dvěma roky taky použili i se sanačním štukováním na zeď s terénem z venčí. Stará se salmiakem byla odstraněna až mezi spáry cihel do hloubky asi 3-4 cm. Zatím tím nic neprolézá, i když to za zdí není moc dokonalé. Je tam jen nějak nacpaná bublinkatá Nopová folie. Může za ní i nějak zatékat a dole nemusí taky být správně napojená. Kamenná zeď by se asi měla nechat spíš obnažená pro lepší osychání vlhkosti na těch kamenech.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.