Jak postavit baazén?

Od: Datum: 23.05.14 07:57 odpovědí: 6 změna: 23.05.14 16:39

Koupili jsme bazén Azuro od Mountfieldu, je hodně složité postavit si ho sám na zahradě,nebo je nutné to svěřit odbornikům.Díky moc za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 23.05.14 08:01

na Youtube jsou videa jak se staví

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 23.05.14 08:04
avatar

Dobrý den, neznám tento bazén, ale asi k němu bude nějaký návod. Všechny informace Vám měl poskytnout prodejce. Bazén není zase taková legrace - máte vhodné místo, máte dost vody, kam ji budete případně vypouštět, jak to bude s čištěním vody? Je vždy dobré toto vědět předem a mít to ujasněno. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: myse®
Datum: 23.05.14 08:43
avatar

není to zase tak složité, ale chce to opravdu pečlivost!

Potřebujete rovnou plochu ( opravdu rovnou podle vodováhy) - jestli budete bazén zakopávat do země, tak vyhloubit a dno zarovnat... Následně dno zbavit všech kamínků klacíků, hliněných hrudek atd... prostě dohladka. Pak vysypat pískem (nejlépe přesitým - bez kamínků, nebo koupit křemičitý) vrstvu tak 10cm. Na to netkanou textilii a na to takovou vatovanou "látku" prodávají ji u Mountfieldu taky... Všechno tohle musí být naprosto a co nejvíc uhlazené a rovné!

Potom postavíte podle návodu plechy a na ně natáhnete folii a nahoře upevníte. Folii na dne uhladit a vyrovnat, pak napustit 10cm vody a zase uhladit a vyrovnat všechny sklady... pak napustit do půlky...

podle návodu nainstalovat skimmer a výpusť, propojit hadicema s filtrem a dopustit do plného...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mija*
Datum: 23.05.14 09:25

Pardon..."Jak postavit bazén" ... děkují všem za dobré rady.

Datum: 23.05.14 15:20
avatar

Váš dotaz mi připomněl jeden koltovní film - Pane Lorenc, uvezu to?

Pro někoho je složité zatlouct hřebík, jiný si doma postaví spalovací turbínu. Je na Vás, jak se cítíte manuálně zdatný.

Já rozhodně kutilství neodsuzuju, koneckonců se dá říct, že mě jakožto servisáka z podstatné části živí, mnoho lidí si totiž myslí, že opravit mašinu je sranda a že ušetří peníze. Opak bývá často pravdou...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.05.14 16:39

Ahoj. Asi se to dá udělat svépomocí, ale všichni sousedi si to ,,poprvé,, nechali udělat i v rámci záruky jejich montážníky. Jen si udělali ty přípravné výkopové práce. A zase, jedni si tu druhou bazénovou plachtu už natahovali sami a druzí zase dodavatelsky. Každej to má jinak. U někoho to řeší finance, u druhýho lenost, nebo pohodlnost. Tak si z toho něco vyber. Jedni mají 9 m3, druzí 21 m3 a další 28m3 vody. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.