Jakou sušičku pro 3 členou rodinu

Od: Datum: 17.05.14 19:27 odpovědí: 4 změna: 17.05.14 20:04

Dobrý den,potrebovala bych nejakou nejlevnější sušičku co existuje Ps.:jakoukoliv sušičku jenom na vyzkoušení potřebujem jenom na zkoušku jestli se nám vyplatí a pak by jsme se po ohlídly po nějaké kvalitnější třeba Miele,Bosch-Siemens atd. Dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.14 19:33

Za mě, sušička se rozhodně vyplatí. Nekupoval bych nějakou na zkoušku, ale zrovna už nějakou na trvalo. Ona se stejně po letech vysype, ale mám ji doma už asi sedm osm let a stále chodí.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 17.05.14 19:45

Jenyk:Souhlas *palec*Také ji mám /a to již druhou/ cca 8 let,a šlape jako hodinky.Vyplatí se investovat do tak praktické věci.Pokud člověk pospíchá,má hned usušeno ;)

Od: paw®
Datum: 17.05.14 20:00

Pokud to chcete opravdu na zkousku, tak si kupte tu drazsi prs internet. Vyzvednete. A muzete ji do 14ti dnu vratit. bezplatne. Je to sice prasecina, ale co uz. Doporucuju nejakeho vetsiho prodejce (datart, mall.cz, alza.cz), nedelaji tam pri vraceni ofuky.

doplněno 17.05.14 20:01:

jeste k zakoupeni zde

http://www.zive.cz/clanky/nov…i-na-internetu/sc-3-a-171852/

Datum: 17.05.14 20:04

Ano, tohle je prasečina, ale čecháčci už takový jsou. Třeba těsně před dovolenou si "koupit" foták či kameru. A po dovolený vrátit. *ee**ee**ee*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.