Pojištění nemovitosti

Od: Datum: 14.05.14 12:35 odpovědí: 8 změna: 18.06.14 12:05

Zdravím,chci si pojistit nemovitost,ale nabidky je tolik,že bych si musel najid nějakeho odborníka aby mi pomohl.Ale určitě taky je dost lidi,kteří mají pojištěnou nemovitost a tak by mě zajímalo jak jste ze svojí pojišťovnou a výšší pojištění spokojeni vy .Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jackes523
Datum: 14.05.14 12:47

Ja mám osobní zkušenost s Kooperativa , mám tam auto i dům ... ne že bych doporučoval přímo tuhle , ale asi bych se snažil mít vše u jedné pojištovny ( auto, dům, životní apod...) Toť můj názor

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kili
Datum: 15.05.14 08:31

Zdravím, v současné chvíli bych volil mezi Kooperativou, kterou doporučuje kolega, ČPP, Maximou (velký rozsah za super cenu - např. ČPP má akční slevu 45 %, Maxima 30 %) a Allianz. Podle mých zkušeností není při plnění s těmito pojišťovnami problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.14 09:06
avatar

Měl jsem pojistku u České. Již při uzavírání byly problémy s výšší limitů na elektroniku atd.

Odešel jsem od nich a dům pojistil u Alianz a postupně tam přecházím i s auty. U Alianzu jsem si konečně připadal jako zákazník. Nikdo mi nic nediktoval. Je pravda že pojistka je dražší (necelých 10 tisic oproti 6,5), ale zase jsem dostal hned slevu 50 procent na pojištění auta, skutr je zadarmo, přívěs do 2,5 je zadarmo.

Ono se ty výhody a nevýhody pojišťoven mění, ale v poslední době je pro mě jedničkou Alianz. Česká jsou ... no teď neví jak to říct. Ačkoli ústavní soud zakázal amortizaci některých součástek, česká poj. změnila terminus technicus a nazývá to korekcí na materiál. Prostě okrádaj, kde se dá a na dopručený dopisy ani neodpovídají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.14 15:48

..nejdůležitější je stanovit hodnotu nemovitosti a v nových cenách..jsem taky u kooperativy,nejdřív jsme platili přes 4 tis,pak jsme snížili hodnotu nem./cena abysme postavili nové bydlení při totální destrukci domu..a platíme 2 tis..i s domácností,odpovědností..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kolecko*
Datum: 04.06.14 16:27

na pojištění majetku - nemovitosti a domácnosti je nejlepší ERGO pojišťovna. Cena a rozsah plnení je bezkonkurenční. Pojišťovna má minimum výluk (na rozdíl od kooperativy atd - vlastní zkušenost). Dá se to sjednat aj přes srovnavač - Inpojištení je tam samozrejme u toho aj odpovědnost myslím že na 3 miliony, co ti nikde jinde není - ne v takové výši.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.14 17:24
avatar

kolečko, zdravím,

zajímají mne výluky u Kooperativy.

Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.14 17:31
avatar

zrovna řeším pojištění, vypověděl jsme u české a porovnávám Uniqu, Kooperativu, a Allianz.

Uvidíme co řeknou odborníci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.14 12:05

Sám bych volil Kooperativu, hodně nadstandardů za příznivou cenu, některé bez limitu a spoluúčasti. Vím to, pracuji pro ni. Allianz bych též doporučil, mají velice dobré pojištění.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.