Nefunkční zásuvky

Od: Datum: 05.05.14 14:12 odpovědí: 3 změna: 05.05.14 18:42

Zdravím, chtěl bych se zdejších zeptat jestli by nemohli poradit s mojim problémem. Převzal jsem si byt po kompletní rekonstrukci, kde probíhala i rekonstrukce elektroinstalací komplet vč zásuvek a drátů. Zásuvky fungovali bez problémů. Druhý den při nabíjení baterie do AKU šroubováku mě z ničeho nic přestala jít půlka zásuvek v pokoji. Zkusil jsem tedy vypnout a zapnout jistič na obývákové zásuvky a jedna začala fungovat, ale přestala jít zase ta která před tím fungovala. Čekám na elektrikáře, který přijede snad do zítra, ale moc se mi to nelíbí když jsem teď dal cca 40.000,- za novou elektřinu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.05.14 14:17
avatar

Nejlepší způsob odstranění závady je skutečně počkat na pachatele s reklamací díla.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.14 15:41

Ahoj. A hned, jak ti to reklamačně opraví, budeš tu elektriku hezky spotřebovávat a asi za rok si ji taky hezky zaplatíš. A už nebude moc záležet na tom, jestli je nová nebo stará. Až příjde pan mistr, tak se mu motej za zadkem, aby poutahoval nějaké ty spoje na cestě od jističe až k poslední zásuvce. Aby nemusel chodit 2x, nebo i vícekrát.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.14 18:42
avatar

Radím nehrabat. Bude to asi nějaký neutažený spoj, ale máš to v reklamaci. Ten termín mě docela překvapuje. Takovéto problémy (ne naštěstí po naší instalaci) řešíme podle rychlosti auta, kterou ujede danou vzdálenost.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.