Hnací řemen do elektrického hoblíku

Od: Datum: 02.05.14 15:37 odpovědí: 7 změna: 02.05.14 21:25

Nevíte, jestli by se dal sehnat náhradní hnací řemen do elektrického hoblíku Noell? Je to takovej hobby výrobek, takže jsem trochu skeptickej, ale původní vydržel přes 5 let a přijde mi škoda celej hoblík vyhodit. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 02.05.14 16:40

když se koukám na nový, tak k němu dávají jeden náhradní. zkusil bych se zeptat u prodejce

Ohodnoceno: 0x

Od: david9*
Datum: 02.05.14 17:22

Zkoušel jsem výrobci psát mail, ale vrátil se jako nedoručený. Stránky sice mají, ale kdoví, jestli firma ještě existuje. :/

Od: 111®
Datum: 02.05.14 19:19

když ho dali do hob,íku, tak se vyrábí...neuvedl jste ani typ ani rozměr, bez toho se nedá nic hledat. Pokud nebude tady na trhu, určitě ho bude mít Číňan. Víc se poradit nedá.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.05.14 19:40

Typ fakt nevím a je takovým způsobem rozmetanej, že se nedá ani ten rozměr změřit, můžu akorát říct typ hoblíku.

http://www.noell.cz/eshop/ind…hp?cnt=karta&lang=sk&idz=1651

Od: 111®
Datum: 02.05.14 19:59

šířka se snad změřit dá , a obvod kouskem provázku, nebo krejčovským metrem. Pak stačí zadat do vyhledávače /zubový řemen A x B

Datum: 02.05.14 21:25

Ta šířka je víceméně jedno, místa je tam dost, spíš jde o to, že jsou tam takové drážky a s tím provázkem máte pravdu, poskládám to dohromady a mělo by to jít. Snad to budou v prodejně nářadí mít, abych to mohl okouknout, po internetu se mi moc nechce.

Datum: 02.05.14 21:04

Já ho kupoval v prodejně kde prodávají klíňáky.Na starém byl napsaný rozměr.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.