Zablokovaná pračka

Od: Datum: 28.04.14 17:24 odpovědí: 4 změna: 28.04.14 20:10

Pomoc...při praní se mi asi otevřely dveře od bubnu u pračku s vrchním plněním a nejde otevřít :(, nevíte jak na to?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.04.14 18:25

Ahoj. Astranko. v dotazu chybí zmínka o značce , typu pračky. U té staré Tatramatky se dala vycvaknout taková plastová překážka v bubnu a dírou po ní prostrčit ruku a propadlé prádlo nějak přesunout a buben dootočit. Jak tohle, ale jde u těch dnešních, nových, nevím. U té mojí, dokud šla, jsem to neřešil a ani nezkoumal. Stejně si to info doplňte. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: astranka
Datum: 28.04.14 19:28

Díky za rady, už jsem jí rozebrala :-D a už to jde. Je to Endesit s vrchním plněním. Nevím, co se tam stalo, ale hlavně, že už zase peru.Už jsem si myslela, že půjdu pro novou.Vůbec jsem nečekala tak rychlou odezvu, to sem budu chodit s problémy častěji :-D. Díky a hezké jarní dny

Datum: 28.04.14 20:10
avatar

Tak hlavně že se povedlo. Nám se to samé stalo s Whirlpoolkou. Měnil se celej buben. Prý se to stane, když nějaká šňůrka (třeba u záclon) proleze dírkou u dvířek z bubnu ven, a tam se omotá o těleso topení. Proto se mají tyto problémové věci prát v pytlících se zipem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.14 18:34
avatar

Možná by neškodilo uvést typ pračky. Nejde otevřít víko nebo buben? U některých praček jde víko otevřít jen při dokončení pracího cyklu nebo při vypnutí pračky. U praček, které jsme kdy měli, bylo vždy víko konstruováno tak, že by jakékoli poškození bubnu nebo jeho dvířek nemohlo jeho otevření mechanicky zabránit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.