Protékající výpusť umyvadla

Od: Datum: 27.04.14 10:15 odpovědí: 3 změna: 27.04.14 12:18

Ahoj, v koupelně mám tuto umyvadlovou výpusť

http://raf.cz/item/umyvadlova…453/category/sifony-a-vypuste

na vodovodní baterii je táhlo, když pustím vodu a není umavadlo uzavřené, tak voda norálně teče, jak umyvadlo zavřu a potom vypustím, tak voda začne mimo jiné protékat i tím otvorem na táhlo, dá se na to dát nebo udělat nějaké těsnění? Čím to je, že to protéká? Všiml jsem si, že když za to nezatáhnu úplně, tak to neprotéká. Ale na to se nedá spoléhat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.04.14 10:34
avatar

Dobrý den, patrně je mírně ucpaná ta odpadní trubka a velké množství vody nastačí pobrat.

Ta se potom hrne nahoru do baterie. Možná je ta trubka malého průměru nebo by stačilo ji vyčistit - zkuste čistící zvon, jestli se to zlepší. Zdravím!

doplněno 27.04.14 11:09:

Myslím, že ten výrobce to snad udělal zcela funkční. Pokud tam chcete něco přidat, tak to zkuste. Já bych se jen podíval na průměr odpadní trubky, zda je dostatečný (jenže, to nyní už asi předělávat nebudete). Nebo bych tu trubku vyčistil. A nebo odpouštět vodu postupně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sifn
Datum: 27.04.14 11:04

Bene celý sifon jsem rozebral a umyl, byl jen špinavý, ale tadytudy ta voda teče skoro pořád, je tam na té tyčce taková plastová kulička, kterou se to vlastně otáčí, za ní jsou dva plastové kotoučky, kdy tím závitem se přitlačí k té kuličcce ale není tam nic co by těsnilo. Přemýšlím, že bych tam udělal nějaké těsnění z gumy nebo tak něco.

Datum: 27.04.14 12:18
avatar

celé tesnění je ta kulička je možné že v místě kde má těsnit je hrana a úplně nedolehne . Zkontrolujte místo kde kulička dosedá a dotáhněte tu matku trošku výc.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.