Eurookna VEKRA

Od: Datum: 22.04.14 20:16 odpovědí: 8 změna: 25.11.16 18:39

Neměnili jste někdo náhodou eurookna od VEKRY? Rozhodujeme se ezi dřevem smrk a meranti. Prosím případné pro a proti? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.04.14 20:50
avatar

V drtivý většině se dělá smrk.

Meranti hlavně pod barvu, když někdo chce podobnou kresbu jako má dub.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: frantisekd
Datum: 28.08.14 18:46

Dobrý den,rozhodně bych doporučil dřevěná okna, plast mi přes práh nesmí. O dřevěná okna se opravdu člověk musí starat,ale dobré bydlo je nutné se stále starat já se na to dokonce těším. Brzy jdu do důchodu a péči o dům a zahradu si užiji. Zakázku na dřevěná okna jsme také realizovali u Vekry a jsme spokojeni,jde o seriózní firmu,která odvádí kvalitní práci. My máme okna smrkové a jiné bych nechtěl,ta dřevina vyrostla v těchto klimatických podmínkách,tak jistě bude těmto podmínkám dobře odolávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marikacejkova
Datum: 09.10.14 17:14

Já bych určitě doporučila dřevěná eurookna z Meranti, máme je od Vekry a ta kresba dřeva je prostě krásná. Takže na oknech jedině bezbarvý lak jinak to ztrácí smysl. Údajně je na trhu různá kvalita dřeva, proto je dobré dbát na výběr firmy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: annie*
Datum: 13.07.15 12:25

Taky přemýšlíme o výměně oken. Známí měnili okna u společnosti Vekra loni a zvolili Meranti. Jsou spokojeni se vzhledem i kvalitou oken. Kresbu mají teda opravdu nádhernou. My jsme stále na vážkách jestli nezvolit spíše smrk, jak už tady někdo zmiňoval, roste u nás a je to tradičnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adam5
Datum: 22.01.16 11:13

Ahoj, jde o to co se ti víc hodí domů, mame doma meranti a vypada to skvěle, osobně jsem rád že jsem se tak rozhodl, smrk asi vypadá taky dobře, ale spíš se mi líbí to když je na těch oknech vidět vzor toho dřeva, okna nám seřídili hnedka při motování a ještě jsem s nimi nic nemusel dělat, takže já jsem s výběrem spokojený.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lubomirp
Datum: 14.09.16 12:50

No, okna mám taky od vekry a zatím dělají dobrou parádičku, ale co jsem nepochopil je ta jejich dodací doba. Čekali jsme na okna měsíc a půl, chtěl jsem aby mi okna dovezli dřív, ale s tím se prý nic moc dělat nedá, protože všechny okna musí projít nějakou výrobou a ‘‘zráním‘‘. Ale co bylo fajn, bylo že mě infromovali dopředu, než jsem něco koupil, ale maloval jsem si to jinak - myslel jsem že do několika dní bude hotovo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: frantav
Datum: 25.11.16 13:55

Naše eurookna od vekry jsou v barvě třešně a ze dřeva smrku, preferoval jsem toto dřevo kvůli několika faktorům. Je to naše kajinné dřevo a taky mi smrkové dřevo je mi celkem blízké svojí sktrukturou dřeva. O okna pečuji pravidelně na podzim a na jaro a zatím nepozoruji na oknech žádných změn.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.16 18:39
avatar

No jo. Ono vše jaksi musí projít nějakou výrobou. Okna na stromech nerostou, musí se udělat na míru podle baráku a v drtivý většině případů to není ve firmách, že by se stálo u mašin a čekalo se jako blaničtí rytíři až svatý Václav zavelí: TEĎ. A hned se začalo dělat na tvých oknech.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.