Co je špatně u myčky?

Od: Datum: 19.04.14 13:36 odpovědí: 4 změna: 22.04.14 16:40

Obracím se na Vás s dotazem, co může být špatně. Máme starou myčku, která nepravidelně proteče do spodní vany (asi 3dcl) kde pak asi zasáhne plovák - čidlo pod ním a pak se myčka zasekne a asi čerpá vodu a nekončí. Pokaždé stačí vytřít hadrem do sucha pak zase jede. Někdy 10x někdy 5x. Dáváme tam stále stejné nádobí, snad i stejně složené, s ničím se nehýbe a přesto je to pokaždé jinak. Žádná hadička nejeví žádné dírky, nemůžu přijít odkud ta voda teče. Není to po kapkách, najednou tam ta voda je po tom x tém praní. kontroluji během každého mytí. Tak uvítám zkušenosti, která či ona součástka je vadná a toto způsobuje? Foto je ze přední části pod dvířkama..už ani nezavírám jak pořád čekám ..

Děkuji všem co se zúčastní a neodkážou na servisSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.14 13:44

Také nám to dělala myčka. Odsávala a pak hodila chybu a voda v ní zůstala. Někde v elektronice byla voda-Stalo se tak při nějakém stěhování (výměna koberce). Také se to stává jen u konkrétních programů.

Možná by nebylo špatné uvédst značku myčky.

Opravíř nám poradil myčku vypojit, naklopit, nechat pořádně vysušit. Od té doby (ťuk ťuk) funguje bez problémů, i když jen některé programy.

V žádném případě již nedoporučuji nechávat jet, pokud nejste doma! Pokud tedy nechcete vytopit sousedy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mlejnecek
Datum: 19.04.14 13:48

Je to Amica EGSP 14037V, je to po předchozích majitelích asi 8let stará. Zatí praktikuji jak píšete, ale i tak se tu a tam takhle zasekne. Stojí takhle léta a půl roku nic až teď.

Datum: 19.04.14 14:39

Z boku myčky bývá taková plastová deska,má v sobě komůrky ta slouží k ůpravě vody.Když se ucpe masnotou tak jde nějaká voda jinou komůrkou do dna myčky a plovák zastaví chod.Častá závada myček.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mlejnecek
Datum: 22.04.14 16:40

A netušíte jak nebo čím vyčistit, nebo jak se postupuje?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.