Jakou barvu

Od: Datum: 19.04.14 13:06 odpovědí: 2 změna: 19.04.14 22:13
Mam opravenou plotovou podezdivku a chci ji natrit natiral jsem vzdy vapnem a vydrzelo to vzdy dlouho ted bych chtel nater hodit do barvy ale cim obarvit vapeny nater a take aby nedoslo k smyti pri desti dekuji vsem za radu
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.14 18:17
Do vápna se jako barva používala šmolka (ještě ji doma pár kilo mám) aby bílá byla bělejší a pro změnu savosti a zvýšenou otěruvzdornost fermež. Existují tónovací barvy do vápna, ale co to bude dělat na dešti nevím. Být vámi zůstanu u klasiky, se kterou máte dlouhodobé zkušenosti a experimentoval bych na co nejméně viditelném místě podezdívky.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.04.14 22:13

Do vápna se kdysi přidávala prášková fasádní barva FRONTON. Líčily se s ní fasády a ani nic jiného nebylo.Do barvy se může-pro větší trvanlivost-přidat zednický DUVILAX, 2 dcl na kbelík.Přidání fermeže: je pravda, že nátěr bude trvanlivý, bude se Vám i dobře líčit, ale další zedník po Vás Vás bude proklínat. Na tento fermežový nátěr pak špatně chytá další vápno. To je moje zkušenost, někdo jiný může mít zkušenost jinou.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.