Čím slepit starší gril?

Od: Datum: 14.04.14 09:17 odpovědí: 6 změna: 14.04.14 11:02

Mám starší typ betonového grilu, něco jako tento: http://www.nex-cz.cz/Gril-bet…zahradni-Musalla-B-K-d751.htm

Je letitý a není odlitý jako monolit, je slepený z jednotlivých komponentů, potřebuji ho přesadit jinam, ale při pokusu o demontáž jednotlivých dílů se prostě vše rozpadlo. Jednotlivé díly jsou neporušené, takže půjde lehce složit dohromady na jiném místě, otázka však je- čím to všechno slepit? Nevím jestli kamnářským tmelem, nebo nějak namíchat směs cementu a šamotu, popřípadě vodní sklo?

Může mi někdo poradit? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.04.14 09:56

Dobrý den, možná hloupá otázka, ale čím jste to lepil původně? Já bych asi použil stejný materiál. Zdravím!

doplněno 14.04.14 10:07:

jethro - měl bych stejnou představu, ale pokud je na spojích nějaký zbytek lepidla, tak to asi slepeno bylo - možná zbytečně. Třeba nám to tazatel objasní.

doplněno 14.04.14 10:22:

jirka36 - a nešlo by ještě kontaktovat výrobce a zeptat se jeho na spojovací materiál?

doplněno 14.04.14 10:34:

jirka36 - zkuste si něco vhodného vybrat viz odkaz. Ale, je to vše ve velkém balení a to Vy asi nepotřebujete. Snad kontaktovat nějakého kamnáře a od něho si koupit menší množství.

http://www.kamnakrby.cz/kamna…epidla-a-malty-c-368_370.html

Ohodnoceno: 2x

Od: jirka36
Datum: 14.04.14 10:26

Kontaktovat výrobce...už netuším ani to kde jsem to koupil

Datum: 14.04.14 11:02
Datum: 14.04.14 10:03

Já jsem doteď žil v představě, že se tyhle věci nelepí, že jsou jenom jednotlivé díly poskládané na sobě.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.04.14 10:11

Bohužel, původně jsem zakoupil tenhle gril tuším na 3 části, ty se na sebe jen sesadily, ale zapracoval zub času, takže se vše rozpadlo na jednotlivé části...čím to lepil výrobce netuším..

Datum: 14.04.14 10:46

Hledejte lepidlo SILCADUR.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.