Rosení luxfer

Od: Datum: 14.04.14 09:16 odpovědí: 2 změna: 14.04.14 10:17

Má někdo zkušenosti s luxferami, před které se dovnitř dají plastová okna? Vybourání by bylo složité. Děkuji za odpovědi Novák R.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: luban*
Datum: 14.04.14 10:04

něco podobného jsem řešil doma. mám už hotovou fasádu a luxfery na schodišti. ale po pár hodinách diskuzí a pátrání mi bylo doporučeno luxfery vybourat a dát tam klasicky fix okno.

důvod? naprosto jednoduchý. nové okno bude těsnit, staré luxfery ne a prostor mezi nimi bude "dýchat" a začne se tam tvořit plíseň, řasy atd. prostě to zezelená, pan oknař co mi byl zaměřovat říkal, že už to viděl u lidí, kterí měli svoji pravdu a nakonec pak stejně luxfery bourali a okno posunuli jakoby ven, takže tak no :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.14 10:17
avatar

I my jsme řešili tento problém a nakonec také dospěli a realizovali vybourání původních luxfer (na schodišti). Okna se posunula až k vnější hraně prostoru po luxferách a v dolní části byl osazen širší parapet. Ideální místo na květiny. Na podestě mezi patry pak květiny stojí přímo na zemi. Nemějte strach a luxfer se zbavte, později byste k tomu stejně dospěl...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.