Úklidová firma

Od: Datum: 08.04.14 10:27 odpovědí: 4 změna: 08.04.14 14:42

Dobrý den,

prosím poraďte. Objednala jsem si úklidovou firmu na generální úklid rodinného domu. Po osobní prohlídce mi byla zaslána nabídka = 2 pracovníci, ca. 10 hodin.

Pracovníci přišli tři, 8 hodin "uklízeli" jedno podlaží. Potom odešli s tím, že se to nedá stihnout. Jednání majitele bylo velice arogantní.Předávací protokol mi nebyl předložen k podepsání. Obdržela jsem fakturu s 35% slevou. Za to prý zaplatí pracovníky a zbytek mám zdarma.

Na dotaz proč jsem nedostala k podpisu protokol. mi bylo odpovězeno, že podle zákona není třeba, když mají časovou fotodokumentaci ( osobně si myslím, že jí nemají). Fotografie mám já a firmě jsem je zaslala. Práce prý byla dostačující, a to že "sem tam" něco zapomněli, se prý může stát. Uklizený byt opravdu nebyl, natož generálně, nejsem puntičkář a rozhodně ne konfliktní typ.

Je mi to velice nepříjemné a chci mít tento případ už za sebou. Prosím, poraďte, jak postupovat. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.14 10:37
Páááni, to snad ani není pravda! A pak že si lidé váží práce. *sok* Jednou, když jsem si nevěděla rady, tak jsem kapku vyhrožovala. A to tak, že mám spoustu času a všecek ten volný čas užiji na to, abych na internetu, všude tam, kam to půjde, umisťovala povídání o jejich firmě. To byl fukec! Omluva, náprava.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.04.14 11:30

Aasi bych nejdřív zkusil, že nic nezaplatím, neboť dosud úklid neproběhl, ale jestli mají od vás emaily se stížnostmi, tak už to nepůjde. V tom případě trvat na odstranění nedostatků.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 08.04.14 12:34

Ono je to též o tom, jaká je představa o úklidu, co bylo nasmlouváno, jaká má být kvalita výsledku, Vaše představa se liší od představy firmy. Někdo to měl předat.

Od: janvondr*
Datum: 08.04.14 14:42

Vždycky záleží na domluvě, je to jako u všeho, záleží na propočtu; 2 pracovníci za 10 mi vychází cca 4 tisíce. To je ale u generálního úklidu cena za 60-ti metrový byt, ale určitě ne za rodiný domek.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.