Jak vyčistit odpad

Od: Datum: 06.04.14 13:34 odpovědí: 9 změna: 07.04.14 21:24
Jak se dá vyčistit odpad pravděpodobně zanešený ve zdi nebo v podlaze?Bez bourání.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.04.14 13:38

Dobrý den, obecně - zvon, chemie, ruční "péro" a "péro" s pohonem. Zdravím!

Ohodnoceno: 4x

Datum: 06.04.14 13:45

Chemie na odpady, nejjistější péro na odpady.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.04.14 13:46

S tou chemijí opatrně. Při reakci stoupne hodně teplota a když je novodur lepený tak se stává,že se rozlepí spoje.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.04.14 14:35

Je rozdíl v tom , jestli vám odpad aspoň trošku protýká , nebo je úplně ,, zabetonovaný ". Podle toho se pak dá určit jaký použít způsob čistění odpadu. Také je rozdíl jestli je to WC a nebo např. dřez.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.04.14 15:40

Hlavně nepoužívat Krtka a vařící vodu, krtek zatvrdne.

Datum: 06.04.14 15:55

pohanka - tak toto nevím. Musím vyzkoušet. A co se týče vařící vody , tak pouze do dřezu. Varuji před použitím vařící vody do keramiky.

Datum: 07.04.14 21:24

Měla jsem minulý měsíc ucpaný odpad WC a pročetla jsem mnoho odkazů, jak na to. A na stránkách jednoho instalatera, odborníka na odpad, tuto informaci s vařící vodou uváděl. Bohužel již jej nenajdu, mám nový počítač a v historii to není.

Od: odpad
Datum: 06.04.14 16:23

nebo wapku

Datum: 06.04.14 16:29

Zdravím,
z vlástních zkušeností vím, že chemie mnohdy nepomůže a použití tzv. péra je někdy problematické. Jsem zastánce tlakové metody - buď voda z hadice zastrčené a utěsněné v potrubí a pak pustit vodu, nebo použít wapku s krtkem. Obojí se mi osvědčilo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.