Jak startovat mot. pilu?

Od: Datum: 05.04.14 18:47 odpovědí: 7 změna: 05.04.14 22:14

Dobrý podvečer, vlastním mot. pilu od Husqvarny ale dostala se ke mě bez návodu. Jako úplnej lajk v tomhle ohledu žádam o radu Vás zkušenější. Pila má balonek hádam že s palivem kterej se má před startem pomačkat, dál má dekompresní ventil (alespoň myslim že tomu tak je) a má sytič.Otázka je, do jaký polohy dát dekompresní ventil a do jaký polohy dát sytič? Vim že před startem má vše nějak danou polohu a po startu se poloha těchto dvou věcí mění ale další otázka je jak? Snad někdo pochopí o co mi jde a bude schopen nějak srozumitelně poradit. Předem děkuji za každou smysluplnou odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 05.04.14 18:54

Knoflík do polohy start, nebo 1. Vytáhnout sytič směrem k sobě. Pumpičkou natlakovat benzín a startovat. Po chvilce běhu na sytič, sytič vypnout. Knouflík sytiče zmáčknout dovnitř.

Ohodnoceno: 0x

Od: justanswer
Datum: 05.04.14 19:27

No, nic se pořád neděje. Benzín v balónku je a zbytek jsem udělal dle Vašeho návodu ale pila ne a ne chytnout.

Datum: 05.04.14 19:40

Není ulitá? Hází jiskru?

Husa většinou chytá na půl šňůry.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.04.14 20:23

Než sem ji vzal tak ji předchozí majitel zkoušel a chytla hned. Nedělal sem s tim sám nějaký extra pokusy a hned šel pro radu sem. Netušim co dělam špatně.

Od: paw®
Datum: 05.04.14 20:51

Myslim, ze toto video by melo byt pro start dostacujici

Nicmene potom, kdyz bud epila tepla, tak se startuje bez pumpovani cepickou a bez sutice. mela by naskocit jak je.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.04.14 21:56

Funguje, děkuji.

Od: paw®
Datum: 05.04.14 22:14
Za malo ;). Hodne narezanych kubiku preju.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.