Obložení terasy

Od: odpovědí: 3 změna:

Poradí mi někdo s obložením terasy?Máme terasu cca 1,5 m nad terénem.Udělali jsme betonový val,aniž by jsme řešili,jak to bude vypadat později.Velmi se nám líbí systém novabrick.Je to ale zbytečný přepych,obložit terasu novabrickem,proto se snažíme najít jinou alternativu.Nemáte někdo zkušenosti s podobným problémem?Uvítám jakoukoli radu nebo tip.Děkuji A.B.

3 odpovědi na otázku

 

 


0x

Marmolit nebo podobné na bázi prykyřice + kamínků? Nalepit umělý kámen? Varian není zrovna málo... Jinak co se Novabricku týče, myslím že v ČR je tak trochu přeceňován... :)

 


0x

Neuvažoval jste o dřevěné terase? Když si vyberete dobrý materiál, třeba sibiřský modřín, tak je terasa poměrně trvanlivá a také ceny jsou oproti jiným možnostem relativně příznivé. Zvažte to ještě, pokud jste ještě terasu nepostavil

V první řadě byste měl použít takový obklad, který již na domě je. Není nic nevkusnějšího, než když stavba je poslepovaná ve stylu "každý pes, jiná ves".

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]