Lepení plotové stříšky

Od: Datum: 03.04.14 08:40 odpovědí: 4 změna: 30.11.16 07:44

Dobrý den,

chystám selepit na opěrnou zeď plotové stříšky dle obrázku. Budu to dělat přesně podle manuálu na netu výrobce - s mezerou na terčíky. Ale nikde jsem se nedočetl, jestli by mělo být lepidlo/silikon/něco ... mezi stříškami jako takovými v místě kde k sobě dosedají (označeno šipkou)? Co to udělá v zimě?

Děkuji

PS. omlouvám se výrobci za zveřejnění foto

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pavelsvoma
Datum: 07.04.14 08:16

Dobrý den,

žádný nápad?

Od: ben®
Datum: 07.04.14 08:39

Dobrý den, snad nejde jen o nápad, ale o dobrou radu. Já jsem toto nedělal, ale viděl jsem to na plotě a bez vymazání spár - tedy s mezírkou. Myslím, že pokud je to dobře přilepeno, resp. nebude zatékat do podezdívky, tak ta voda proteče mezírkou, v zimě tam nezamrzne a neublíží. Pokud to není jasné z návodu a chcete mít větší jistotu, že Váš postup je správný, tak zkuste položit dotaz přímo výrobci těchto dílů. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: davrys
Datum: 28.11.16 19:24

Já bych tam dal, stavební transparentní silikon. Teď jsem to dělal u svého plotu.

Datum: 30.11.16 07:44

Dobrý den, lepil jsem betonové stříšky před 3 roky. Použil jsem flexi lepidlo(odolné vodě a mrazu) a dělal jsem cca 1cm mezery mezi stříškama. Mezery jsem vyplnil flexi spárovačkou(opět odolná vodě a mrazu). Vše drží. Stříšky jsem před zimou natřel hloubkovou impregnací.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.